ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

na doprovodnou podnikatelskou misi

  • DD dot MM dot YYYY
  • MM slash DD slash YYYY
  • MM slash DD slash YYYY
  • MM slash DD slash YYYY

Účastnický poplatek ve výši 872 EUR (pro členy HK ČR pouze 828,5 EUR) uhraďte, prosím, na účet HK ČR na základě zálohové faktury. Pokud nemůžete zálohu uhradit v EUR, vyznačte, prosím, v této přihlášce, že chcete hradit ekvivalent ve výši 22 500,- Kč (pro členy HK ČR pouze 21 375,- Kč).  Prosíme o uhrazení na účet HK ČR na základě zálohové faktury u ČS a.s., č. ú.: 997402/0800, V.S: 02-17-42.

Účastnický poplatek zahrnuje ubytování v 5 hvězdičkovém hotelu, místní transfery, doprovod zástupce zastupitelského úřadu a organizační zajištění od Hospodářské komory ČR.

Níže podepsaný potvrzuje, že přihlašovaná společnost není ve sporu se státem, nemá vůči státu nevyrovnané závazky a jí vysílaný účastník mise není trestně stíhán. Nedílnou součást této přihlášky tvoří Všeobecné obchodní podmínky HK ČR pro poskytování služeb v souvislosti s pořádáním podnikatelských misí do zahraničí. Objednatel prohlašuje, že se s nimi seznámil, a že s nimi souhlasí. www.komora.cz/vop

Zástupci firem, kteří pobývají na místě nebo se na místo dopraví po vlastní ose, se mohou k misi připojit. V takovém případě připravíme individuální kalkulaci.

Uzávěrka přihlášek je v úterý 14. 11. 2017.

/naucte-se-delat-business-na-linkedin/