Zahraniční mise

DatumStavZeměNázevKontakt
3.-10.3.realizovánoBrazíliePodnikatelská mise s podporou z Projektu ekonomické diplomacie do Brazílie (Blumenau, Curitiba - obor pivovarnictví)leinerova@komora.cz
4.-9.3.realizovánoIndieDoprovodná podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu ČR do Indietalafus@komora.cz
8.-11.4.realizovánoKatarPodnikatelská mise HK ČR do Katarutalafus@komora.cz
23.-27.4.realizovánoÍránPodnikatelská mise HK ČR do Íránuveselka@komora.cz
14.-18.5.realizovánoEtiopie, SomalilandDoprovodná podnikatelská mise náměstka Vladimíra Bärtla (PROPED)veselka@komora.cz
22.-25.5.realizovánoGruzieDoprovodná podnikatelská mise místopředsedy Senátu Parlamentu ČR, p. Jiřího Šestáka, do Gruzieleinerova@komora.cz
3.-9.6.realizovánoJaponskoDoprovodná podnikatelská mise náměstka ministra zahraničních věcí ČR Martina Tlapy do Japonska (PROPED)veselka@komora.cz
6.-7.6.realizovánoVelká BritániePodnikatelská mise vedená prezidentem HK ČR do Velké Británie (seminář BREXIT, projekt PROPED)leinerova@komora.cz
11.-14.9.realizovánoÁzerbájdžán, Gruzie1. zahraniční cesta ministryně průmyslu a obchodu ČR – ÁZERBÁJDŽÁN A GRUZIEveselka@komora.cz
15.-22.9.realizovánoIndonésie, Srí LankaDoprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR M. Štěcha do Indonésie a na Srí Lankuleinerova@komora.cz
7.-13.10.realizovánoMongolskoPodnikatelská mise do Mongolska (PROPED)talafus@komora.cz
7.-9.10.realizovánoEtiopiePodnikatelská mise do Etiopie v rámci projektu Aid for Tradeveselka@komora.cz
9.-10.10.realizovánoBelgiePodnikatelská mise do Belgiealena.mastantuono@cebre.cz
3.-9.11.realizovánoČínaDoprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky Miloše Zemana do Čínské lidové republikytalafus@komora.cz
25.-28.11.v přípravěIzraelPodnikatelská mise doprovázející prezidenta republiky, J.E.p. Miloše Zemana, do Izraeleleinerova@komora.cz
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce › Zahraniční mise

Navigace pro seznam (Akce)

Listopad 2018

Podnikatelská mise doprovázející prezidenta republiky, J.E.p. Miloše Zemana, do Izraele

25.11.2018 - 8:00 - 28.11.2018 - 17:00

Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou organizují podnikatelskou misi doprovázející prezidenta republiky Miloše Zemana v termínu 25.-28.11.2018 do…

Zobrazit více »
+ Exportovat akce