Zahraniční mise

DatumRokStavZeměNázevKontakt
30.3.2021v přípravěSrbskoSRBSKO - pozvánka na první podnikatelskou misi od propuknutí pandemie koronaviru doprovázející ministra zahraničních věcí ČRveselka@komora.cz
14.-16.12021v přípravěItáliePodnikatelská mise HK ČR do Itálie
lukac@komora.cz
23.9.-27.9.2020realizovánoTureckoPodnikatelská mise HK ČR do Turecka s podporou z programu „TURKEY-EU BUSINESS DIALOGUE"lukac@komora.cz
16.2.-23.2.2020realizovánoThajsko, LaosDoprovodná podnikatelská mise předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radka Vondráčka a ministra životního prostředí ČR Richarda Brabce do Thajska a Laosuveselka@komora.cz
25.11.2019realizovánoItálieDoprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR Tomáše Petříčka do Itáliemullerova1@komora.cz
18.-19.11.2019realizovánoUkrajinaDoprovodná podnikatelská mise předsedy vlády ČR Andreje Babiše a ministra průmyslu a obchodu ČR Karla Havlíčka na Ukrajinuveselka@komora.cz
27.-31.10.2019realizovánoLibanon, Katar, BahrajnDoprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR do Libanonu, Kataru a Bahrajnutalafus@komora.cz
29.9.-2.10.2019realizovánoMongolskoDoprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR do Mongolskatalafus@komora.cz
10.-12.9.2019realizovánoSrbskoDoprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky, J. E. Miloše Zemana, do Srbskaveselka@komora.cz
2.-4.9.2019realizovánoTureckoDoprovodná podnikatelská mise předsedy vlády ČR do Tureckatalafus@komora.cz
10.-11.6.2019realizovánoČerná Hora
Bosna a Hercegovina
Doprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR do Černé Hory a Bosny a Hercegovinymullerova1@komora.cz
5.-6.6.2019realizovánoSlovinskoDoprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky, J. E. Miloše Zemana, do Slovinskatalafus@komora.cz
26.-31.5.2019realizovánoKanadaDoprovodná podnikatelská mise předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR do Kanady, 26.-31.5.2019mrazova@komora.cz
14.-16.5.2019realizovánoMaďarskoDoprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky, J. E. Miloše Zemana, do Maďarskatalafus@komora.cz
23.-29.4.2019realizovánoČínaDoprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky do Čínské lidové republikyveselka@komora.cz
11.-12.4.2019realizovánoChorvatskoPodnikatelská mise s premiérem ČR Andrejem Babišem do Chorvatska na setkání 16 + 1talafus@komora.cz
3.-4.4.2019realizovánoRakouskoDoprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky do Rakouskaveselka@komora.cz
24.-28. 3.2019realizovánoOmánDoprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu České republiky pana Jaroslava Kubery do Sultanátu Omántalafus@komora.cz
25.-28.11.2018realizovánoIzraelPodnikatelská mise doprovázející prezidenta republiky, J.E.p. Miloše Zemana, do Izraeleleinerova@komora.cz
3.-9.11.2018realizovánoČínaDoprovodná podnikatelská mise prezidenta republiky Miloše Zemana do Čínské lidové republikytalafus@komora.cz
9.-10.10.2018realizovánoBelgiePodnikatelská mise do Belgiealena.mastantuono@cebre.cz
7.-13.10.2018realizovánoMongolskoPodnikatelská mise do Mongolska (PROPED)talafus@komora.cz
7.-9.10.2018realizovánoEtiopiePodnikatelská mise do Etiopie v rámci projektu Aid for Tradeveselka@komora.cz
15.-22.9.2018realizovánoIndonésie, Srí LankaDoprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR M. Štěcha do Indonésie a na Srí Lankuleinerova@komora.cz
11.-14.9.2018realizovánoÁzerbájdžán, Gruzie1. zahraniční cesta ministryně průmyslu a obchodu ČR – ÁZERBÁJDŽÁN A GRUZIEveselka@komora.cz
6.-7.6.2018realizovánoVelká BritániePodnikatelská mise vedená prezidentem HK ČR do Velké Británie (seminář BREXIT, projekt PROPED)leinerova@komora.cz
3.-9.6.2018realizovánoJaponskoDoprovodná podnikatelská mise náměstka ministra zahraničních věcí ČR Martina Tlapy do Japonska (PROPED)veselka@komora.cz
22.-25.5.2018realizovánoGruzieDoprovodná podnikatelská mise místopředsedy Senátu Parlamentu ČR, p. Jiřího Šestáka, do Gruzieleinerova@komora.cz
14.-18.5.2018realizovánoEtiopie, SomalilandDoprovodná podnikatelská mise náměstka Vladimíra Bärtla (PROPED)veselka@komora.cz
23.-27.4.2018realizovánoÍránPodnikatelská mise HK ČR do Íránuveselka@komora.cz
8.-11.4.2018realizovánoKatarPodnikatelská mise HK ČR do Katarutalafus@komora.cz
4.-9.3.2018realizovánoIndieDoprovodná podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu ČR do Indietalafus@komora.cz
3.-10.3.2018realizovánoBrazíliePodnikatelská mise s podporou z Projektu ekonomické diplomacie do Brazílie (Blumenau, Curitiba - obor pivovarnictví)leinerova@komora.cz
Loading Akce

Nadcházející Akce › Zahraniční mise

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

Březen 2021

SRBSKO – pozvánka na první podnikatelskou misi od propuknutí pandemie koronaviru doprovázející ministra zahraničních věcí ČR

30.3.2021

Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás pozvat na úplně první doprovodnou podnikatelskou misi od vypuknutí pandemie koronaviru. Jedná se…

Zobrazit více »
+ Exportovat akce
delejte-marketing-i-s-malym-rozpoctem-webinar-komora