Brána do Persie

OBCHODUJTE S ÍRÁNEM

HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY VÁM S TÍM POMŮŽE.

V návaznosti na své předchozí aktivity a s ohledem na proces rušení sankcí vůči Íránu přichází Hospodářská komora České republiky s komplexním programem podpory pro české firmy, které se zajímají o rozvíjení obchodu s Íránem. Íránský trh s 80 miliony spotřebitelů a podnikatelů je obrovskou příležitostí pro české firmy. Tento potenciál je potřeba využít a konkrétními projekty naplnit prostor, který Hospodářská komora České republiky jménem české podnikatelské sféry v minulých třech letech připravovala a budovala.

Program je otevřen všem firmám, členům i nečlenům HK ČR, které spatřují v Íránu zmiňovaný potenciál, mají co nabídnout a chtějí úspěšně znovuobjevit íránský trh.Registrujte se a získáte nejen tyto exkluzivní výhody – možnost účastnit se:

 • Podnikatelských misí do Íránu
 • Podnikatelských fór
 • Kulatých stolů a seminářů o Íránu
 • Veletrhů a výstav v Íránu

Dále Vám Hospodářská komora České republiky pomůže s Exportními dokumenty prostřednictvím Kontaktních servisů a k aktuálním informacím bude sloužit internetový portál o Íránu s privátním přístupem www.branadopersie.cz

Další výhody pro registrované

Registrovaní účastníci programu mohou využít následujících výhod:

 1. Exkluzivní přístup ke všem informacím o připravovaných aktivitách vůči Íránu (zařazení do databáze registrovaných účastníků programu, privátní přístup do internetového portálu BRÁNA DO PERSIE s veškerými informacemi o Íránu).
 2. Přednostní zařazení do podnikatelské delegace či do seznamu účastníků všech dalších akcí organizovaných v rámci programu BRÁNA DO PERSIE, u nichž je omezena kapacita či podmíněna kvalifikovaným výběrem.
 3. Sleva 5% z účastnického poplatku v případě podnikatelské mise, 50% v případě Kontaktního servisu a 50% v případě podnikatelských fór, kulatých stolů, seminářů, pokud jsou tyto akce zpoplatněny.
 4. Bezplatná konzultace s odborným pracovníkem Zahraničního odboru HK ČR (doporučení postupu, možnosti kontaktů na instituce v ČR i Íránu, obchodní příležitosti apod.).
 5. Asistence při vyřizování víz (podpůrný dopis pro žádost o íránské vízum, potvrzení zvacího dopisu, pomoc při pozvání íránského partnera do ČR apod.).
 6. Sleva 50% z poplatku hrazeného za zprostředkování ověření dokladů na konzulárním oddělení Velvyslanectví Íránu v Praze v souvislosti s vydáním Osvědčení o původu zboží.
 7. Sleva 10% z účastnického poplatku na Krajských exportních konferencích, které HK ČR ve spolupráci s Krajskými hospodářskými komorami organizuje 1x ročně ve všech krajích České republiky s cílem přiblížit českým firmám nástroje podpory exportu.

Doosan Skoda Power is part of a powerful combination of companies united under the Doosan Group to deliver complementary technologies, skills and value to customers the world over.

We build our future on rich tradition and sophisticated technology. Thanks to the many years of experience in this field, we have managed to maintain the status of one of the five strongest manufacturers of steam turbines in the world. This is proven by recently awarded/completed major contracts and supported by the constant product development and collaboration with world-leading EPC contractors. We export hundred percent of our turbines.