Aktuální ročník 2019

24. ročník Ocenění nejlepších absolventů proběhl v krásném prostředí Lichtenštejnského paláce na Malé straně

Hospodářská komora v sobotu 19. října v prostorách Lichtenštejnského paláce ocenila 250 nejúspěšnějších absolventů středních odborných škol z celé České republiky. Předávání cen nejlepším studentům a autorům žákovských odborných prací se zúčastnil vedle prezidenta Hospodářské komory Vladimíra Dlouhého, předseda vlády Andrej Babiš spolu s vicepremiérem a ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem. Nejlepší absolventy vyznamenává Hospodářská komora od roku 1995 a za tuto dobu ocenila na 7 tisíc studentů. 

Absolventi ocenění za nejlepší Samostatné odborné práce ve školním roce 2018/2019

Absolvent 2020

Má řemeslo ještě zlaté dno? Rozhodně má a v dnešní době to platí dvojnásob. Jsou povolání a živnosti, které se těší velké vážnosti. To si velmi dobře uvědomují žáci i jejich rodiče při volbě přípravy na budoucí uplatnění. Mladí lidé, kteří se nebojí pracovat rukama, se rozhodně nemusí o svou budoucnost obávat a pokud během svého studia prokáží píli a pečlivost, mohou se vypracovat mezi českou řemeslnou elitu a očekávat lukrativní pracovní nabídky.

Hospodářská komora podporuje tradiční cechovní pozice a nejlepší absolventy učebních oborů a středních odborných škol oceňuje během slavnostního ceremoniálu, kdy jim prostřednictvím předních představitelů Hospodářské komory, ministerstev, vzdělavatelů a zaměstnavatelů bude již po třiadvacáté předán doklad o kvalitě jejich studia. Přestože kritéria hodnocení jsou velmi přísná a závěrečných zkoušek se účastní i odborní zástupci Hospodářské komory, za celou existenci projektu bylo rozdáno téměř úctyhodných 9 tisíc osvědčení.

 

NOVINKA REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

I letos budeme absolventy oceňovat, ale vzhledem k tomu, že letošní rok se nese ve znamení online, i my bude osvědčení pro nejlepší absolventy roku za obory kadeřník, opravář motorových vozidel, zedník, cukrář, obráběč kovů, výrobce potravin, truhlář, kovář, kuchař, číšník apod. předávat elektronickou formou.

Absolventy, kteří uspějí u zkoušek a splní kritéria stanovená Hospodářskou komorou České republiky, nominuje na ocenění ŠKOLA. K nominaci použijte elektronický FORMULÁŘ.

jak-vybrat-ty-nejlepsi-zamestnance-v-jakekoli-dobe-webinar-komora/