Morin – Představenstvo

07.10.2008

 

Představenstvo

Představenstvo

Petr Kužel Ing. Pavel Bartoš

Funkce: prezident 
Firma: Hospodářská komora České republiky 
Telefon: 266 721 317 

zástupce za OHK/ŽS:
HK Hl. m. Prahy

Gesce: cestovní ruch, doprava a strukturální fondy

Adresa:  Freyova 27/82
                Praha 9, 190 00

E-mail:   kuzel@komora.cz 

Funkce:  viceprezident
Firma: FITE, a. s.
Telefon: 596 633 411 

zástupce za OHK/ŽS:
KHK Moravskoslezského kraje

Gesce:  věda, výzkum, životní prostředí, energetika a průmysl

Adresa:
  Výstavní 2224/8
                Ostrava – Mariánské Hory, 709 51

E-mail:   Bartos-Pavel@komora.cz

Představenstvo

Představenstvo

František Holec Jan Wiesner

Funkce: viceprezident
Firma: Svaz podnikatelů v oboru tech. zař. ČR
Telefon: 296 646 626

zástupce za OHK/ŽS:
Svaz podnikatelů v oboru technických zařízení ČR
Gesce: služby pro podnikatele, technická legislativa, stavebnictví, kvalita a CSR

Adresa:  Freyova 27/82
                Praha 9, 190 00

E-mail:   holecf@inmp.cz 

Funkce:  viceprezident
Firma: SČMVD
Telefon: 224 109 311

zástupce za OHK/ŽS:
SČMVD

Gesce: tvorba podnikatelského prostředí, daňová legislativa a zákonné normy

Adresa:  Václavské nám. 21
                Praha 1, 113 60

E-mail:   Wiesner-Jan@komora.cz

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Jan Novotný RNDr. Zdeněk Somr

Funkce:  viceprezident
Firma: SANCHO PANZA, s. r. o.
Telefon: 353 234 073

zástupce za OHK/ŽS:
RHK Poohří

Gesce: vnitřní předpoklady, komorová struktura, evidence členů, vč. katalogu

Adresa:  V Aleji 2 čp. 264
                Karlovy Vary, 360 06

E-mail:   Novotny-Jan@komora.cz 

Funkce:  viceprezident
Firma: Réma, s.r.o.
Telefon: 222 541 355 

zástupce za OHK/ŽS:
Střední podnikatelský stav

Gesce: vzdělávání (lidské zdroje), rozhodčí řízení, výstavy a veletrhy

Adresa:  Palackého třída 116
                Nymburk, 288 02

E-mail:   Somr-Zdenek@komora.cz

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Vladimír Dohnal Ing. Jiří Doležal

Funkce:  člen
Firma: TOP HOTEL Praha
Telefon: 267 284 218

zástupce za OHK/ŽS:
SOCR

Gesce: cestovní ruch

Adresa:  Blažimská 1781/4
                Praha 4, 149 00

E-mail:   Dohnal-Vladimir@komora.cz

Funkce:  člen
Firma: CESA, a. s.
Telefon: 466 892 111

zástupce za OHK/ŽS
KHK Pardubického kraje

Gesce: IT

Adresa:  Jiřího Potůčka 250
                Pardubice, 530 09

E-mail:   Dolezal-Jiri@komora.cz

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Miroslav Dvořák Ing. Václav Hrabák

Funkce:  člen
Firma: Motor Jikov Group a.s.
Telefon: 389 016 211

zástupce za OHK/ŽS:
Jihočeská hospodářská komora

Gesce: regionální vztahy a průmysl

Adresa:
  Kněžskodvorská 26

               
E-mail:   Dvorak-Miroslav@komora.cz

Funkce:  člen
Firma: ITES, spol. s r. o.
Telefon: 312 248 787

zástupce za OHK/ŽS:
AMFTZ

Gesce: 
Energetická sekce

Adresa:  Jaroslava Šípka 486
                Stochov, 273 03 

E-mail:   Hrabak-Vaclav@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Ladislav Chodák Ing. Rudolf Jung

Funkce:  člen
Firma: UNIS, a.s.
 
zástupce za OHK/ŽS:
KHK jižní Moravy

Gesce: vzdělávání a služby pro podnikatele, transfer technologií

Adresa:  Jundrovská 33
                Brno

E-mail:   Chodak-Ladislav@komora.cz

Funkce:  člen 
Firma: QWERT, s. r. o.
Telefon: 476 700 142

zástupce za OHK/ŽS:

KHK Ústeckého kraje

Gesce: vnitrokomorové normy

Adresa: Kostelní 1079
               Most, 434 01


E-mail:   Jung-Rudolf@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Zdeněk Juračka Ing. Stanislav Karas

Funkce:  člen
Firma: SČMSD
Telefon: 224 106 321

zástupce za OHK/ŽS:
SČMSD, Svaz obchodu ČR

Gesce: obchod a cestovní ruch; regulace trhu a ochrana spotřebitele

Adresa:
  Těšnov 5
                Praha 1
                110 00 

E-mail:   Juracka-Zdenek@komora.cz 

Funkce:  člen
Firma: DOPLA PAP a. s.
Telefon: 376 534 272

zástupce za OHK/ŽS:
KHK Plzeňského kraje

Gesce: průmysl, školství (regionální; učňovské školství)

Adresa:  Pod Svatoborem čp. 41
                Sušice
                342 59

E-mail:   Karas-Stanislav@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

PhDr., CSc. Lidmila Kleinová Ing. Jiří Kohoutek

Funkce:  člen
Firma: Komora BOZP a PO ČR
Telefon: 222 119 999

zástupce za OHK/ŽS:
Komora BOZP a PO ČR

Gesce: bezpečnost práce a požární ochrana

Adresa:  K Dolům 1973/38
                Praha 4
                143 00

E-mail:   Kleinova-Lidmila@komora.cz 

Funkce:  člen
Firma: Asociace textil.-oděv. a kožeděl.    průmyslu
Telefon: 224 805 340

zástupce za OHK/ŽS:
ATOK

Gesce: průmysl, statistická rada

Adresa:  Těšnov 5
                Praha 1
                110 01 

E-mail:   Kohoutek-Jiri@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Zdeněk Kopka Ing. Jaroslav Kopta

Funkce:  člen
Firma: UNIHOST
Telefon: 597 479 281

zástupce za OHK/ŽS:
KHK Moravskoslezského kraje

Gesce: stravovací služby a cestovní ruch

Adresa:
  Výstavní 2224/8
                Ostrava 9
                709 00 

E-mail:   Kopka-Zdenek@komora.cz

Funkce:  člen
Firma: JK TECHNOLOGIES s.r.o.

zástupce za OHK/ŽS:
KHK Libereckého kraje

Gesce: podpora inovací

Adresa:  U Tiskárny 80/3
                Liberec
                460 01

E-mail:   Kopta-Jaroslav@komora.cz

Představenstvo

Představenstvo

ing. Michal Kotlín Lubomír Krejčí


Funkce:  člen
Firma: Michal Kotlín
Telefon: 731 157 357

zástupce za OHK/ŽS:
HK hl. m. Prahy

Gesce: vzdělávání

Adresa:  Za Rybníčky 696
                Praha 4
                140 00

E-mail:   Kotlin-Michal@komora.cz 

Funkce:  člen
Firma: Lubomír KREJČÍ
Telefon: 568 848 558

zástupce za OHK/ŽS:
ČK SOMO

Gesce: sektorová rada služeb a bezpečnost

Adresa:  Křížová 170/8
                Třebíč
                647 01

E-mail:   Krejci-Lubomir@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Bořivoj Minář Mgr. Jan Mraček

Funkce:  člen
Firma: STOMIX, spol. s r. o.
Telefon: 584 484 111

zástupce za OHK/ŽS:
KHK Olomouckého kraje

Gesce: technická pomoc, technická legislativa

Adresa:  Žulová čp. 178

                790 65

E-mail:   Minar-Borivoj@komora.cz

Funkce:  člen
Firma: Mgr. Jan Mraček

zástupce za OHK/ŽS:
RHK Poohří

Gesce: živnotní prostředí, energetika

Adresa:  Lomená 1985/4
                Cheb
                350 02 


E-mail:   Mracek-Jan@komora.cz

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Václav Nepraš Ing., CSc. Ondřej Novák

Funkce:  člen
Firma: LIBRAX, s. r. o.
Telefon: 485 150 848

zástupce za OHK/ŽS:
Asociace Gremium Alarm

Gesce: autorizační komise, vzdělávání

Adresa:  Ještědská 85
                Liberec
                460 08 

E-mail:   Nepras-Vaclav@komora.cz 

Funkce:  člen
Firma: TELEDIN, s. r. o.
Telefon: 221 015 250-3

zástupce za OHK/ŽS:
Střední podnikatelský stav

Gesce: legislativa, FITPRO, Rozhodčí soud

Adresa:  Seifertova 327/85
                Praha 3
                130 00 

E-mail:   Novak-Ondrej@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Helena Piskovská Roman Pommer

Funkce: člen 

Firma: DRING Consulting
Telefon: 548 226 550

zástupce za OHK/ŽS:
SOCR

Gesce: granty

E-mail: piskovska-helena@komora.cz

Funkce:  člen
Firma: Pommer Roman
Telefon: 283 871 606

zástupce za OHK/ŽS:
Cech obkladačů ČR

Gesce: autorizační komise, stavebnictví

Adresa:  Letohradská 32
                Praha 7
                170 00

E-mail:   Pommer-Roman@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Jiří Rynda Ing. Stanislav Sedláček

Funkce:  člen
Firma: Projektový atelier Epsilon
Telefon: 251 618 890

zástupce za OHK/ŽS:
Cech topenářů a instalatérů ČR

Gesce: Elektrotechnická sekce

Adresa:  Běhounkova 2344
                Praha 5
                158 00 

E-mail:   Rynda-Jiri@komora.cz

Funkce:  člen
Firma: INTERES21 spol. s r. o.
Telefon: 491 502 317

zástupce za OHK/ŽS:
KHK Královehradeckého kraje

Gesce: pracovně-právní vztahy, věda a inovace

Adresa:  Hradecká 387
                Králíky
                561 69 

E-mail:   Sedlacek-Stanislav@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Petr Síleš Ing. Miroslav Stark

Funkce:  člen
Firma: Fatra, a. s.
Telefon: 577 502 410

zástupce za OHK/ŽS:
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Gesce: průmysl, obchodní aktivity (Rusko)

Adresa:  tř. T. Bati 1541
                Napajedla
                763 61 

E-mail:   Siles-Petr@komora.cz

Funkce:  člen
Firma: Therm, spol. s r. o.
Telefon: 596 762 400

zástupce za OHK/ŽS:
Asociace PUR

Gesce: vzdělávání, životní prostředí – zateplování budov

Adresa:  Pavlovova 44
                Ostrava – Zábřeh
                700 30

E-mail:   Stark-Miroslav@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Antonín Šípek Ing., CSc. Miroslav Toman

Funkce:  člen
Firma: Sdružení automobilového průmyslu
Telefon: 221 602 982

zástupce za OHK/ŽS:
SAP

Gesce: průmysl, automobilový průmysl, legislativa dopravy a bezpečnost silničního provozu

Adresa:  Opletalova 55
                Praha 1
                110 00

E-mail:   Sipek-Antonin@komora.cz

Funkce:  člen
Firma: Potravinářská komora
Telefon: 296 411 187

zástupce za OHK/ŽS:
Potravinářská komora ČR

Gesce: potravinářství

Adresa:  Počernická 96/272
                Praha 10 – Malešice
                108 03

E-mail:   Toman-Miroslav@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Ing. Miroslav Vaníček Ing. Karel Vaverka

Funkce:  člen
Firma: Czech AG holding, a.s
Telefon: 327 506 105

zástupce za OHK/ŽS:
KHK Střední Čechy

Gesce: strojírenský průmysl

Adresa:  V Korytech 972/12
                Praha 10 – Strašnice
                100 00

E-mail:   Vanicek-Miroslav@komora.cz

Funkce:  člen
Firma: KVPROJEKTSTAV, spol. s.r.o.
Telefon: 568 827 677

zástupce za OHK/ŽS:
KHK Vysočina

Gesce: autorizace, strojírenský průmysl a stavební zákon

Adresa: 
Na Kopcích 385
                Třebíč
                674 01 

E-mail:   Vaverka-Karel@komora.cz 

Představenstvo

Představenstvo

Dr., Ing. Jaromír Drábek Ing., CSc. Josef Cílek

Funkce: čestný prezident 

Firma: ICC

zástupce za OHK/ŽS:
čestná delegatura

Gesce: zahraničí – vnitřní trh (EU)

E-mail:   drabek@komora.cz

Funkce: čestný viceprezident
Telefon: 224 224 119

zástupce za OHK/ŽS:
čestná delegatura

Gesce: zahraničí – zahraniční sekce

E-mail:   Cilek-Josef@komora.cz 

 

/konference-hr-chytre-nejvetsi-akce-roku-v-cr-pro-personalisty-hospodarska-komora/