Ekonomický monitoring firem

Všichni společně čelíme zcela neobvyklé situaci, pandemii nemoci COVID – 19, která již má a ještě bude mít velké dopady do ekonomické situace nás i našich obchodních partnerů. Stejně jako u lidí zasažených koronavirem i tady platí, že důležité je rozpoznat kdo je nemocný a kdo je zdravý, případně zda má jeho onemocnění lehký průběh nebo průběh fatální blížící se k bankrotu.

Vedle důležité podpory státu je potřeba udržet transparentní podnikatelské prostředí, které umožní snižovat nebezpečnou druhotnou platební neschopnost. V této souvislosti nabízí Hospodářská komora ČR ve spolupráci s firmou CRIF – Czech Credit Bureau  Monitoring Cribis umožňující sledování ekonomické situace u všech vašich odběratelů a dalších obchodních partnerů. Tento monitoring vašeho zákaznického portfolia je zaměřen na právnické osoby a fyzické osoby podnikatele registrované na území České a Slovenské republiky.

Monitorovací služba je pro Vás bezplatná na následující 2 měsíce. Proces je připraven jednoduchým bezkontaktním následujícím způsobem:

  1. Stisknete tlačítko MÁM ZÁJEM
  2. Tím se dostanete na webovou stránku aplikace Cribis společnosti CRIF, kde vyplníte jednoduchý formulář, vložíte do šablony ve formátu excel Seznam monitorovaných subjektů ve formě jejich IČa stisknete tlačítko „ODESLAT“.
  3. Zároveň jsou na na této webové stránce umístěny další informace pro lepší porozumění obsahu a užitku Monitoringu Cribis.
  4. Poté budou na mailové adresy, které jste zadali do jednoduchého formuláře, denně přicházet maily s monitorovacími zprávami obsahujícími informace o důležitých změnách u vašich odběratelů a dalších partnerů.

Věříme, že Vám využití této služby pomůže výrazně snížit rizika druhotné platební neschopnosti a že Vaše firma přečká náročnou dobu, která je před námi.

Výše uvedenou službu je možné rozšířit o další informace on-line. K dispozici jsou například Reporty o firmách, grafy vlastnických a řídících vazeb, reporty o zahraničních firmách, informace ve smyslu zákona o legalizaci výnosů a další užitečné informace pro Vaše podnikání.

/naucte-se-delat-business-na-linkedin/