Zveme všechny zájemce o čínské teritorium na informační seminář 26.7.2007 k možnosti získání významné finanční podpory Evropské komise

16.07.2007

Hospodářská komora České republiky si dovoluje pozvat všechny zájemce o čínské teritorium na informační seminář k možnosti získání významné finanční podpory Evropské komise účastí v projektu EU-CHINA MACHINERY & CONSTRUCTION PARTNERSHIP. Stačí se registrovat do projektu a zúčastnit se mezinárodní firemní kontaktní akce v čínském Nanjingu (předpokládaný termín konání březen 2008), získáte až 70% finanční podporu Evropské komise na vynaložené náklady (letenka, ubytování, organizace kontaktních jednání, apod.).

Hospodářská komora České republiky si dovoluje pozvat všechny zájemce o čínské teritorium na informační seminář k možnosti získání významné finanční podpory Evropské komise účastí v projektu EU-CHINA MACHINERY & CONSTRUCTION PARTNERSHIP. Stačí se registrovat do projektu a zúčastnit se mezinárodní firemní kontaktní akce v čínském Nanjingu (předpokládaný termín konání březen 2008), získáte až 70% finanční podporu Evropské komise na vynaložené náklady (letenka, ubytování, organizace kontaktních jednání, apod.).

Podobory dle projektu pro strojírenství: průmyslové stroje a zařízení, automatizované průmyslové strojírenství, strojní součásti.
Podobory dle projektu pro stavebnictví: produkty ze dřeva, stavební materiály, stavitelství (průmyslové, kancelářské, rezidenční), stavební techniky (obecné a specializované), stavební a tovární montáže a související zařízení, elektronická a elektromechanická zařízení, energeticky úsporné systémy, inženýrské stavební projekty.

Informační seminář se uskuteční 26. července 2007 od 10 do 13 h v budově Hospodářské komory ČR, Freyova 27, Praha 9 – Vysočany, místnost č. 636 (6. patro) a budou Vám zde poskytnuty bližší informace včetně podmínek účasti a získání finanční podpory. Účast na semináři je díky finanční podpoře Evropské komise zdarma.

Přihlášení a informace: Hospodářská komora ČR, Jiří Hansl, tel: 296 646 255, e-mail: hansl@komora.cz

 

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/