Zúčastněte se podnikatelské mise do Moskvy

10.08.2007

V rámci svých propagačních aktivit připravuje Magistrát Hlavního města Prahy prezentační akci „Dny Prahy v Moskvě“ v termínu 15. – 16. října 2007. Při této příležitosti navštíví ruské hlavní město oficiální delegace, vedená primátorem HMP MUDr. Pavlem Bémem. Zajištěním a realizací programu podnikatelské mise, která bude pražského primátora do Moskvy doprovázet, byla pověřena KOMORA SNS.

V rámci svých propagačních aktivit připravuje Magistrát Hlavního města Prahy prezentační akci Dny Prahy v Moskvě“ v termínu 15. – 16. října 2007.  Při této příležitosti navštíví ruské hlavní město oficiální delegace, vedená primátorem HMP MUDr. Pavlem Bémem.

Akce v Moskvě bude mít politický, kulturní i obchodně-ekonomický rozměr. Zajištěním a realizací programu podnikatelské mise, která bude pražského primátora do Moskvy doprovázet, byla pověřena KOMORA SNS.

V souvislosti s přípravou mise se na vás obracíme s nabídkou na využití této příležitosti k rozvíjení existujících, či navázání nových kontaktů s firmami v Moskvě. V rámci mise plánujeme uskutečnění obchodní konference a především dvoustranných jednání s partnery, které pro naše firmy přivede Obchodně-průmyslová komora Moskvy, náš partner při organizaci akce.

Prosím o potvrzení vašeho zájmu o účast v misi a současně i o informaci (pokud vaše současné vztahy mají takový rozměr) o projektech, jež má vaše společnost s partnery v Moskvě rozpracovány. Konkrétní podmínky účasti v misi vám budou sděleny následně, po upřesnění s ruskou stranou. Předpokládáme ale, že budou finančně výhodné, neboť alespoň část nákladů na sebe vezme HMP.

 

Vaši odpověď očekáváme nejpozději do 17. srpna 2007 na našich e-mailových adresách.

 

 

Jana Kordačová
tajemnice Komory SNS
Komora pro  hospodářské styky se SNS, s.o.k.
tel:   296 646 109
fax:  296 646 503
e-mail: kordacova@komora.cz
https://www.komorasns.cz

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/