World Food India (WFI) 2023

Vážení,

dovolujeme si Vám touto cestou předat pozvánku na veletrh World Food India (WFI) 2023 pořádaný indickým Ministerstvem potravinářského průmyslu, který se koná 3. – 5. listopadu 2023 na Pragati Maidan v Novém Dillí. Partnerem akce, která nabízí ideální platformu pro setkání investorů, výrobců a zpracovatelů potravin či globálních potravinářských společností, je Federace pro Indické obchodní komory (FICCI).

Předchozí ročník WFI 2017 byl obrovským úspěchem s účastí 70 000+ obchodních delegátů a 800+ vystavovatelů z více než 60 zemí. Letos tento gigantický veletrh nabídne spoustu možností k navázání spolupráce, podpoře investic a inovací v oblastech zpracování potravin, technologií výrobních zařízení, obalových technologií, skladování potravin, logistiky a v neposlední řadě potravin všeho druhu.

Součástí výstavy mezinárodních pavilonů budou také konference, B2B a B2G schůzky, CEO roundtables, Startup Awards a další akce. Zahraniční firmy z celého světa se tak mohou setkat se zástupci vládních agentur i s významnými indickými partnery z řad distributorů a dovozců potravin z maloobchodních i velkoobchodních sektorů.

Účastnický poplatek pro vystavovatele činí dle zvolené specifikace 150 resp. 180 USD / m² (pro plochu minimálně 12 m²). V rámci akvizic na WFI 2023 přezkoumává screeningová komise každou přihlášku a vybraným registrovaným účastníkům přidělí finanční kompenzace v určité výši. Takto uznatelné náklady účasti jsou např. letenky, ubytování, místní doprava, stravování atd.

Vystavovatelé, kteří nebudou komisí vybráni v rámci tohoto programu, mohou navštívit World Food India 2023 na vlastní náklady. Společnosti se registrují poskytnutím náležitých informací a dokumentů prostřednictvím formuláře na webových stránkách veletrhu nejpozději do 25. září 2023.

V případě dalších dotazů se prosím obracejte na pana Sudhanshu Guptu, ředitele FICCI (tel: +91 9873311557; e-mail: ‎sudhanshu.gupta@ficci.com) resp. přímo na mě na níže uvedený kontakt .

 

S pozdravem,

Embassy of India in Prague

Ing. Lucia Molnarova

Market research officer

com2.prague@mea.gov.in

Tel.: 00420 257 107 019