Významná firma – člen RHK Poohří – se statutem výhradního dovozce a prodejce autolaků pro oblast ČR hledá strategického partnera

21.06.2007

Významná firma – člen Regionální hospodářské komory Poohří – se statutem výhradního dovozce a prodejce autolaků pro oblast ČR (u části sortimentu i SR) hledá strategického partnera. Zkušenosti z uvedeného oboru výhodou. Jedná se o obchodní společnost, zabývající se prodejem autolaků s kompletním sortimentem: míchané vrchní laky, podkladové materiály, komponenty a přísady, lakýrnické pomůcky, nářadí a vybavení opravárenských autolakoven.

U 5 hlavních sortimentů má firma status výhradního dovozce pro ČR, u 4 z nich také pro SR. Podle povahy nabídek by se firma rozhodla pro oboustranně nejvýhodnější formu spolupráce: kapitálový vstup, kapitálový vstup plus rozšíření sortimentu zboží (výrobce nebo obchodní firma), příp. kapitálový vstup s podílem na řízení firmy na dohodnutém úseku činností firmy. Zájemci o kontakt s uvedenou firmou se mohou obracet na Regionální hospodářskou komoru Poohří, U Divadla 339, 356 01 Sokolov (kont. osoba: Radek Pašava, tel.: 352 638 486-7, mobil: 724 613 921, e-mail: radek.pasava@rhkpoohri.cz).

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/