V Příbrami firmy bojovaly o tenisové prvenství

18.06.2007

Okresní hospodářská komora v Příbrami uspořádala v pátek 15.června 2007 již 13.ročník V.I.P. tenisového turnaje ve čtyřhrách na kurtech tenisového klubu PBTisk v Bohutíně. Zúčastnilo se ho sedmnáct dvojic z převážně členských firem OHK Příbram.

Na třetí až čtvrté příčce se umístily firmy TOR-IN s.r.o. ve složení Tomáš Ric a Jiří Slunéčko a B+B Bohutín Václav Bůžek a Jiří Tureček, druhé místo vybojovala dvojice firmy Koberce K+K s.r.o.  pánové Oldřich Kozák a Pavel Šnobl. Vítězství obhájila již potřetí firma  PBtisk, s.r.o. ve složení Jaroslav Škudrna a Pavel Vršecký. Z rukou ředitelky OHK Příbram Ireny Karpíškové převzali vítězové nádherný skleněný pohár od firmy Rückl Crystal, a.s., sadu kožených výrobků  od gererálního sponzora turnaje ČS, a.s. a samozřejmě nechybělo ani šampaňské na oslavu od firmy POGRR, s.r.o.. Pro další hrající účastníky byly též připraveny pěkné ceny a skvělé občerstvení. Nad sportovně stráveným dnem převzalo záštitu  překrásné počasí a dobrá atmosféra.
bezprostředně po finále – zleva vítězové: PBtisk s.r.o.Pavel Vršecký, Jaroslav Škudrna; zprava: Koberce K+K s.r.o. Oldřich Kozák, Pavel Šnobl

vítězové s pohárem: PBtisk s.r.o.(zleva Pavel Vršecký, Jaroslav Škudrna)