Spuštěny nové stránky kontaktního portálu mezi firmami a vysokými školami

21.01.2008

Etablovaný portál www.careermarket.cz  získal nový uživatelsky přívětivější design. Díky němu naleznete nabízené služby a požadované informace mnohem rychleji a pohodlněji. Portál vznikl s cílem vytvořit ucelený systém komunikace mezi zaměstnavateli, pedagogy a studenty VŠ a je rozdělen do čtyř uživatelských sekcí: Pro firmy, Pro školy, Pro studenty, O portálu.

Etablovaný portál www.careermarket.cz získal nový uživatelsky přívětivější design. Díky němu naleznete nabízené služby a požadované informace mnohem rychleji a pohodlněji. Portál vznikl s cílem vytvořit ucelený systém komunikace mezi zaměstnavateli, pedagogy a studenty VŠ a je rozdělen do čtyř uživatelských sekcí: Pro firmy, Pro školy, Pro studenty, O portálu. 

Portál vznikl jako produkt projektu Přímá komunikace mezi fakultami a průmyslem – brána k výzkumu, jehož je Hospodářská komora České republiky partnerem. Cílem projektu je vytvořit ucelený systém spolupráce mezi studenty, pedagogy a zaměstnavateli, a dát tak zaměstnavatelům možnost spolupracovat s odborníky – studenty a doktorandy již v průběhu studia na jedné straně a studentům možnost získat přehled o možnostech jejich uplatnění po ukončení studia na straně druhé. Služby projektu a portálu jsou bezplatné.

Spolupráci je možné navázat mnoha způsoby: od stáží, přes exkurze v podnicích, zadávání či konzultování diplomových prací až po třeba prezentaci podniku na akademické půdě či účast podniku na tradičních veletrzích pracovních příležitostí pro čerstvé absolventy a studenty.

Oslovila Vás naše nabídka? Jste společnost zabývající se také výrobou, vývojem či výzkumem? Máte zájem spolupracovat s Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy a Matematicko-fyzikální fakultou Univerzity Karlovy? Pak neváhejte s návštěvou a jednoduchou registrací na portálu www.careermarket.cz. Můžete rovněž kontaktovat manažera projektu Michala Vokurku (vokurka@komora.cz), který zodpoví Vaše dotazy.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hlavního města Prahy.
 

 


 
 
                


/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/