SOLARTÉR startuje již v říjnu

10.09.2007

Začátkem měsíce října začíná v Sokolově pilotní projekt vzdělávacího kurzu SOLARTÉR. Ten je určen pro podnikatele a zaměstnance firem v oborech elektrotechnik, topenář, instalatér, pokrývač, klempíř apod. V jeho rámci proběhne cyklus školení, které má za cíl zvýšit jejich kvalifikaci a konkurenceschopnost na trhu EU. Cyklus je zaměřen na moderní obory jako je solární termika, fotovoltaika, tepelná čerpadla, biomasa, větrná energie a úprava vody.

Začátkem měsíce října začíná v Sokolově pilotní projekt vzdělávacího kurzu SOLARTÉR. Ten je určen pro podnikatele a zaměstnance firem v oborech elektrotechnik, topenář, instalatér, pokrývač, klempíř apod.

 

V jeho rámci proběhne cyklus školení, které má za cíl zvýšit jejich kvalifikaci a konkurenceschopnost na trhu EU. Cyklus je zaměřen na moderní obory jako je solární termika, fotovoltaika, tepelná čerpadla, biomasa, větrná energie a úprava vody.

 

Účastník tohoto cyklu získá nejen praktické vědomosti z uvedených oborů, ale také mezinárodní certifikát „SOLARTEUR“. Vzdělávání je nabízeno jako dálkové nebo denní studium v rozsahu 200 hodin. Počet účastníků je omezen na dvakrát 15 osob. Dotace od ESF činí 45 % z ceny kurzu.

 

RHK Poohří informuje, že pro termín kurzu, který začíná v říjnu, jsou případným zájemcům k dispozici poslední volná místa. Další termín začátku kurzu je pak stanoven na začátek roku 2008.

 

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

 

Bližší informace 

Radek Pašava, tel: 352 638 486-7, mobil: 774 441 228, radek.pasava@rhkpoohri.cz

Marek Vajdík, tel: 352 638 485, mobil: 774 441 229, marek.vajdik@rhkpoohri.cz

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/