SEMINÁŘ: PŘÍLEŽITOSTI PRO ČESKÉ FIRMY NA TRZÍCH INDIE A BANGLADÉŠE

Odbor ekonomicko-vědecké diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje si Vás dovoluje pozvat na seminář o příležitostech pro české podnikatele v Indii a Bangladéši.

Akce proběhne ve dvou termínech, a to konkrétně 3. října 2023 od 10 hodin v Černínském paláci v Praze a o den později, tedy 4. října 2023 od 11 hodin v budově KHK Hradec Králové, Škroupova 957/4, Hradec Králové.

V obou termínech bude prezentovat příležitosti pro české firmy v Indii Eva Kopecká, ekonomická diplomatka Velvyslanectví ČR v Dillí. Účastníky seminářů seznámí s konkrétními obchodními příležitostmi v Indii, perspektivními obory podnikání i kulturou obchodního jednání. Exportní možnosti přiakreditovaných zemí (Bangladéš, Bhútán, Maledivy, Nepál, Srí Lanka) bude v Praze online prezentovat Adam Podhola, politicko-ekonomický diplomat české ambasády v Dillí.

Semináře zahájí Marek Svoboda, ředitel Odboru ekonomicko-vědecké diplomacie MZV ČR a viceprezident Hospodářské komory ČR Radek Jakubský. V rámci obou seminářů proběhnou pro zájemce z řad firem individuální konzultace.

Na seminář v Praze je nutná rezervace předem na emailové adrese AkceOED@mzv.cz. Možnost rezervace a více informací o semináři v Hradci Králové najdete na webu KHK Hradec Králové.

Těšíme se na vaši účast.