Rumunsko a Bulharsko – seminář o příležitostech pro české firmy

Odbor ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje Vás zvou na semináře o příležitostech pro české firmy v Rumunsku a Bulharsku.

Semináře se uskuteční ve dvou termínech, a to ve středu  27. 4. 2022 v 10:30 hodin v Zrcadlovém salónku Černínského paláce v Praze a ve čtvrtek 28. 4. od 10:00 hodin v Pardubicích v budově krajského úřadu, Náměstí republiky 12, v zasedací místnosti ED 2001 (v suterénu). Na obou seminářích se svou prezentací vystoupí pan Rudolf Opatřil, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Bukurešti a pan Petr Vávra, vedoucí politického a ekonomického úseku ZÚ Sofie. Za MZV ČR vystoupí zvláštní zmocněnec pro vnější ekonomické vztahy MZV ČR pan Tomáš  Píša.

Na obě akce je předem nutná registrace. Na seminář v Praze je možno se registrovat na adrese AkceOED@mzv.cz. Na seminář v Pardubicích se prosím registrujte na emailu: baresova@khkpce.cz

Po skončení obou seminářů budou mít účastníci možnost individuálních konzultací s diplomaty Rudolfem Opatřilem a Petrem Vávrou.

Kapacita na obou seminářích je omezena. Účast je zdarma.

/naucte-se-delat-business-na-linkedin/