Publikace České lázně a lázeňství má i on-line verzi

06.11.2007

Za podpory MMR a CzechTourismu vznikla nová publikace České lázně a lázeňství, jejíž on-line verzi si může každý zájemce zdarma stáhnout. Tato rozsáhlá monografie je přehledným zdrojem informací o pobytových lázeňských místech i o medicinálním a přírodním využití lázní a lázeňství, ať už z hlediska relaxace, rehabilitace či léčebných pobytů.

Za podpory MMR a CzechTourismu vznikla nová publikace České lázně a lázeňství, jejíž on-line verzi si může každý zájemce zdarma stáhnout. Tato rozsáhlá monografie je přehledným zdrojem informací o pobytových lázeňských místech i o medicinálním a přírodním využití lázní a lázeňství, ať už z hlediska relaxace, rehabilitace či léčebných pobytů. Kniha by měla sloužit nejen odborníkům v cestovním ruchu, pro které jsou primárně určeny projekty ministerstva pro místní rozvoj, ale také pro širokou veřejnost, pro ty, kteří se o oblast lázeňství zajímají.

Elektronickou verzi publikace včetně multimediální přílohy si mohou zájemci bezplatně prohlédnout či stáhnout na webových stránkách www.vzdelavanivcr.cz v sekci E-knihovna.

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/