Průzkum Hospodářské komory České republiky – elektronická komunikace

05.05.2008

Hospodářská komora České republiky se na Vás v rámci šetření názorů mezi podnikateli obrací s žádostí o zodpovězení několika otázek týkajících se oblasti elektronické komunikace, která byla vyhlášena tématem měsíce dubna. Pomozte nám svými zkušenostmi a znalostmi k lepšímu poznání podnikatelského prostředí, pomůžete tím i sobě.

Hospodářská komora České republiky se na Vás v rámci šetření názorů mezi podnikateli obrací s žádostí o zodpovězení několika otázek týkajících se oblasti elektronické komunikace, která byla vyhlášena tématem měsíce dubna. Pomozte nám svými zkušenostmi a znalostmi k lepšímu poznání podnikatelského prostředí, pomůžete tím i sobě.

Dotazník je přístupný do 16. 5. na adrese www.komora.cz/ekomunikace. Každý, kdo dotazník vyplní, bude mít možnost seznámit se s hlavními výsledky průzkumu a také se zapojit do slosování o hodnotné ceny – například LCD televizi či sadu bílého a červeného vína s logem Hospodářské komory České republiky. Dotazník by měla ve firmě vyplnit ta osoba, která nese největší díl rozhodovací pravomoci, pokud jde o výběr dodavatele elektronické komunikace, mobilních telefonů, internetového připojení apod. Děkujeme Vám za Váš čas.

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/