Prezentace českých firem a výrobků na Kubě

11/06/2018 Monika Müllerová

Obchodní komora Kubánské republiky, společně s Česko-kubánskou obchodní smíšenou komorou a velvyslanectvím České republiky, pod záštitou jeho excelence, mimořádného a zplnomocněného velvyslance České republiky na Kubě, pana Mgr. Vladimíra Eisenbruka, organizují ve dnech 20. a 21. září roku 2018 společnou akci, která má za cíl podpořit vzájemné obchodní vztahy obou zemí formou prezentace českých firem a jejich výrobků.

Společná akce se uskuteční v prostorách Hotelu Nacional de Cuba v Havaně, za účasti představitelů Obchodní komory Kubánské republiky, zástupců ministerstev a kubánských podniků.

V rámci této společné akce je zde možnost prezentace českých firem a jejich výrobků. V principu jsou dány dvě možnosti, a to cestou katalogové a výrobkové prezentace firmy v základním rozsahu (cena cca 13.500,- Kč bez DPH) a rozšířeném rozsahu (cena cca 15.500,- Kč bez DPH).

Bližší informace k vlastnímu dvoudennímu programu a rozsahu prezentací poskytne pan Pavel Štorkán, tel. 777 065 098, e-mail: storkan@ccchamber.cz.

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/