Pozvánka na veletrh „Secutech Taiwan 2018“

14/12/2017

Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Českou ekonomickou a kulturní kanceláří a agenturou CzechInvest pro vás připravily možnost účasti na nejvýznamnějším veletrhu v oblasti bezpečnostního průmyslu v celém asijsko-pacifickém regionu. Pokud máte zájem představit svou firmu, know-how či technologie na asijském trhu, Secutech Taiwan 2018 je pro vás dobrou příležitostí!

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Českou ekonomickou a kulturní kanceláří a agenturou CzechInvest organizuje účast českých firem na veletrhu Secutech 2018. Českým firmám je k dispozici stánek zdarma o velikosti 18m2 a realizace B2B semináře či matchmakingové akce na okraj / v průběhu veletrhu. Naše kancelář je zároveň schopna zajistit příslušnou medializaci vaší firmy před a v průběhu veletrhu a v neposlední řadě také poskytnout dopravu zdarma po Tchaj-peji. Dále je každé firmě/vystavovateli z ČR poskytnuto ubytování na 3 noci zdarma pro max. 2 zástupce z jedné firmy. Jedinou podmínku je účast na veletrhu SECUTECH přes Českou ekonomickou a kulturní kancelář a zároveň účast na 1-on-1 business matchmaking, jež je organizováno veletržní správou v rámci SECUTECH. Partnerem na tchajwanské straně je renomovaná firma Messe Frankfurt, která nám poskytne asistenci s organizací vaší účasti na veletrhu Secutech Taiwan 2018 tak, aby to bylo pro vás co nejvíce přínosné.

Veletrh zahrnuje oblasti jako IoT bezpečnost, telematika, smart bydlení, mobilita či požární bezpečnost. V průběhu veletrhu se rovněž představí 4 demo-zóny: CompoSec: hlavní komponenty, umělá inteligence, IoT a kybernetická bezpečnost a síťové přenosy a 4 tematické pavilony zaměřené na inteligentní výrobu, inteligentní dopravu, inteligentní zdravotnictví a inteligentní maloobchod. Průměrná návštěvnost veletrhu Secutech se odhaduje na 25 000 návštěvníků a 400 vystavovatelů z celého světa (USA, Německo, Japonsko, Singapore, Israel, Hongkong Jižní Korea atd.).

Tchajwanský trh nabízí řadu příležitostí v příštích 7 – 8 letech v sektorech jako je železniční průmysl, vodní prostředí či digitální infrastruktura. Na tyto oblasti tchajwanská vláda vyčlenila speciální rozpočet v rámci tzv. Infrastracture Development Programe, který počítá s investicemi ve výši 28,78 mld. USD v období 2017-2024.

Pokud máte zájem zúčastnit se veletrhu Secutech Taiwan 2018 neváhejte a kontaktujte obchodně-ekonomický úsek České ekonomické a kulturní kanceláře v Tchaj-peji na commerce_taipei@mzv.cz.

Vypracovala: Eva Pigová

/jak-na-