„Podnikatelská Roadshow 2008“ startuje již zítra v Praze

06.03.2008

Dovolujeme si Vás pozvat na první úvodní setkání v rámci celorepublikového cyklu krajských podnikatelských setkání pro firmy a podnikatele „Podnikatelská Roadshow 2008“, které se koná již zítra – 7. března od 9,30 do 13 hodin v budově Hospodářské komory České republiky, Freyova 27, Praha 9.

Dovolujeme si Vás pozvat na první úvodní setkání v rámci celorepublikového cyklu krajských podnikatelských setkání pro firmy a podnikatele „Podnikatelská Roadshow 2008“, které se koná již zítra – 7. března od 9,30 do 13 hodin v budově Hospodářské komory České republiky, Freyova 27, Praha 9. 

Cílem je výměna zkušeností českých firem v rozvoji podnikání na místních i zahraničních trzích, čerpání finančních prostředků z evropských fondů, podpoře exportu, rozvoji meziregionální spolupráce, právních aspektech spolupráce se zahraničním partnerem a v neposlední řadě několik námětů k zamyšlení, jak dále úspěšné rozvíjet firmu.

Diskuze zástupců zaměstnavatelských, profesních a státních organizací na straně jedné, s regionální politickou reprezentací, představiteli podnikatelů a místních firem o formách podpory a spolupráce při rozvoji regionu na straně druhé.

Registrovat se můžete vyplněním registračního formuláře zde nebo e-mailem na akce@komora.cz.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Pozvánka (pdf)

Program (pdf)

 

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/