Obchodní příležitosti v Alžírsku v oblasti vodohospodářství

Zastupitelský úřad ČR v Alžíru zve české firmy z oblasti vodohospodářství k účasti na veletrhu Pollutec (téma úprava vody, sanace, odpady) v termínu 19. – 23. června 2022. Více informací o akci najdete pod odkazem ZDE.

Alžírská vláda plánuje v dalších letech financování řady projektů zaměřených na zpřístupnění nových vodních zdrojů, zavlažování, zásobování pitnou vodou a čištění odpadních vod s následným využitím v zemědělství, kde by mohly být zajímavé příležitosti pro české firmy. Krátký popis alžírského vodohospodářského průmyslu a plánovaných projektů naleznete ZDE.

Přihlášeným účastníkům zajistí ambasáda z Projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) společnou dopravu na jednání s alžírskými partnery i na veletrh, případně na další společné akce a aktivity v programu projektu, společenskou akci, koordinaci pracovních schůzek a asistenci při všech jednáních.

Účastníci si hradí leteckou dopravu do Alžíru, ubytování v hotelu a samostatné cesty po Alžíru, případně další osobní výdaje.

V případě Vašeho zájmu o účast na veletrhu kontaktujte, prosím, Velvyslanectví ČR v Alžíru, a to nejpozději do 2. 6. 2022 na těchto kontaktech:

 

Nina Stredel

Zástupce velvyslance

Tel.: +213 21 23 00 56
GSM: +213 770 800 261
Email: nina_stredel@mzv.cz
Web:   www.mzv.cz/algiers

/naucte-se-delat-business-na-linkedin/