Nově zvolené vedení Hospodářské komory (2020 až 2023)

31.07.2020 Tiskové oddělení

Přinášíme kompletní seznam orgánů Hospodářské komory ČR, jak je pro příští tříleté období zvolili delegáti 32. sněmu.

VÝSLEDKY VOLEB ORGÁNŮ HK ČR DNE 30. ČERVENCE 2020 NA VOLEBNÍ OBDOBÍ 2020 - 2023

Prezident HK ČR
1Vladimír DlouhýObvodní hospodářská komora Praha 5
Viceprezidenti
1Jakubský RadekKrajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje
2Pommer RomanCech obkladačů ČR
3Prouza TomášSvaz obchodu a cestovního ruchu ČR
4Štefl MichalKrajská hospodářská komora jižní Moravy
5Zajíček ZdeněkICT Unie
Členové představenstva HK ČR
Všeobecná sněmovna
1Bauer MartinKrajská hospodářská komora Libereckého kraje
2Dvořák FilipHospodářská komora Praha 1
3Dvořák MiroslavJihočeská hospodářská komora
4Chottová IvanaKrajská hospodářská komora Střední Čechy
5Jochman FrantišekKrajská hospodářská komora Ústeckého kraje
6Kolek RenéKrajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje
7Matějíček JanKrajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje
8Mraček JanKrajská hospodářská komora Karlovarského kraje
9Paděra VítězslavKrajská hospodářská komora Pardubického kraje
10Plachý MartinKrajská hospodářská komora Kraje Vysočina
11Rychtar LuděkKrajská hospodářská komora jižní Moravy
12Švamberk BohuslavKrajská hospodářská komora Olomouckého kraje
13Zatloukal RobertKrajská hospodářská komora Zlínského kraje
14Židek ZdeněkKrajská hospodářská komora v Plzeňském kraji
Sněmovna společenstev
1Barák PavelAsociace českých herních vývojářů
2Březina PavelSvaz českých a moravských spotřebních družstev
3Havrdová JanaČeská komora fitness
4Krejčiříková ZuzanaTeplárenské sdružení ČR
5Mikl MartinSČS – Unie nezávislých petrolejářů
6Nepraš VáclavAsociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm
7Petzl ZdeněkSdružení automobilového průmyslu
8Roušar RadekElektrotechnický svaz český
9Rychtaříková TerezaVýbor nezávislého ICT průmyslu
10Sedláček StanislavAsociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu
11Schön JaroslavSpolečenstvo kominíků ČR
12Stárek VáclavAsociace hotelů a restaurací ČR
13Šafařík-Pštrosz AlexanderAsociace akreditovaných a autorizovaných organizací
14Žatečka PavelCech malířů, lakýrníků a tapetářů ČR
Dozorčí rada HK ČR
1Abraham DavidKrajská hospodářská komora v Plzeňském kraji
2Barteček IvoKrajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje
3Hamrozi BohuslavCech topenářů a instalatérů ČR
4Holemý StanislavKrajská hospodářská komora jižní Moravy
5Koděra MilošČeská asociace elektronických komunikací
6Koprivňanský JozefKrajská hospodářská komora Pardubického kraje
7Mühlböck MiroslavJihočeská hospodářská komora
Smírčí komise HK ČR
1Bašík PetrJihočeská hospodářská komora
2Blažek FrantišekHospodářská komora hlavního města Prahy
3Dohnal JakubOkresní hospodářská komora Olomouc
4Gerek IgorKrajská hospodářská komora Zlínského kraje
5Huntová HanaSdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění SIMAR
6Kočí FrantišekSpolečenstvo organizátorů veletržních a výstavních akcí
7Motyčka RichardObvodní hospodářská komora Praha 7
8Soukup LiborCech kamnářů
9Vaverka KarelOkresní hospodářská komora Jihlava

Seznam je dostupný také ve formátu PDF ZDE: Výsledky voleb_2020

jak na linkedin webinar komora