Napětí a překvapení – předposlední týden krajských kol soutěží PX Firma roku a MAKRO Živnostník roku 2007

27.09.2007

Tento týden byli překvapení opravdu všichni – vítězové, kteří v zisk titulu nevěřili, média, protože nemohla získat předem výsledky a pořadatelé a porotci zase do poslední chvíle s napětím čekali, zda se výherce opravdu dostaví. Přinášíme další novinky ze soutěží a také informace o doprovodné akci letošních soutěží Absurdita roku 2007. Česko bude již za tři týdny znát nejabsurdnější podnikatelskou povinnost vůči státu a úřadům. O tom, která ze sedmi nominovaných povinností nakonec získá titul Absurdita roku 2007 můžete rozhodnout i vy!

Napětí a překvapení – tak by se dal stručně charakterizovat předposlední týden krajských kol soutěží PX Firma roku a MAKRO Živnostník roku 2007. A nejen ten. „Porota zasedá vždy pouhé tři hodiny před začátkem finálového kola a jména vítězů tak opravdu známe doslova jen pár minut dopředu,“ objasňuje princip krajských kol Soňa Kotrbová z pořadatelské agentury Bison & Rose. A právě to odlišuje Firmu a Živnostníka roku od jiných soutěží a anket, kde vítězové i média dopředu vědí, kdo cenu získá. Tento týden byli překvapení opravdu všichni – vítězové, kteří v zisk titulu nevěřili, média, protože nemohla získat předem výsledky a  pořadatelé a porotci zase do poslední chvíle s napětím čekali, zda se výherce opravdu dostaví. A mnohdy to bylo fous.

 

Více informací o soutěžích zde (pdf).

 

Projekt Absurdita roku 2007 se blíží do finále. Česko bude již za tři týdny znát nejabsurdnější podnikatelskou povinnost vůči státu a úřadům. O tom, která ze sedmi nominovaných povinností nakonec získá titul  absurdita roku 2007 můžete rozhodnout i vy, ve veřejném hlasování na webových stránkách www.firmaroku.cz a www.iHNed.cz. Cílem této doprovodné akce letošních soutěží PX Firma roku a Makro Živnostník roku je nejen upozornit na vysokou administrativní zátěž podnikatelů a živnostníků, ale také přispět k jejímu skutečnému snížení.

 

Více informací o projeku Absurdita roku 2007 zde (pdf).

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/