Manažerská snídaně na téma Často kladené otázky e-Fakturace se setkala s velikým zájmem

09.06.2008

Hospodářská komora České republiky – FITPRO (Český národní orgán pro usnadňování procedur mezinárodního obchodu) pořádala 5. června 2008 v hotelu Olympik manažerskou snídani na téma: Často kladené otázky e-Fakturace.

Hospodářská komora České republiky – FITPRO (Český národní orgán pro usnadňování procedur mezinárodního obchodu) pořádala 5. června 2008 v hotelu Olympik manažerskou snídani na téma: Často kladené otázky e-Fakturace. 

Na otázky týkající se problematiky elektronických dokladů se zaměřením na daňové doklady v elektronické podobě a účetní záznamy v technické podobě, nároky a požadavky na elektronickou případně technickou formu dokladu odpovídal zástupce ministerstva financí pan Robert Piffl. Nejprve byli účastníci seznámeni s nově připravovanými změnami, které významnou měrou zpřehlední současnou situaci a které přinesou odpověď na řadu často kladených otázek. Přítomní měli také příležitost položit konkrétní dotazy k této problematice.

Vzhledem k tomu, že elektronická fakturace není jen otázkou zákona o DPH a zákona o účetnictví, ale jedná se o obchodní doklad, datový soubor a obchodní proces, odpovídal na otázky i daňový poradce pan martin Jelínek a obchodní právník Jaromír Bláha.

Tato akce, která byla pořádána v rámci akcí projektového týmu e-Fakturace, se setkala s velikým zájmem nejen tradičních účastníků konferencí EDI(fact), ale i řadou dalších firem a bank.

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/