Konference obranného průmyslu „Baltic Miltech Summit 2023“

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní konferenci obranného průmyslu „Baltic Miltech Summit 2023“, která koná 25. dubna v litevském Vilniusu. Akci organizuje litevská Innovation Agency a litevské Ministerstvo národní obrany.

Konference je určena pro zástupce státních úřadů, obranného a bezpečnostního průmyslu a výzkumných institucí. Cílem je diskuse o tom, jak mohou malé země rozvíjet inovativní obranné ekosystémy a jak může být průmysl hnací silou technologických změn a inovací. Kromě mezinárodní konference budou na programu také B2B jednání a networking.

Další den, 26. dubna, se na vojenské základně Pabradė nedaleko Vilniusu uskuteční partnerská akce, Live Fireing Show, organizovaná Nadací národní obrany. Na této výstavě představí své inovace nejvýznamnější litevské a mezinárodní společnosti.

Účast na konferenci, B2B setkáních a Live Fireing Show je bezplatná, je však podmíněna registrací. Program a pozvánku na akci najdete na odkazech níže, další informace a možnost přihlášení jsou k dispozici na www.balticmiltech.com.

 

Baltic Miltech Summit 2023 PRELIMINARY PROGRAMME

Lithuanian Defence Industry Map