Konference na téma „Podpora rovných příležitostí při podnikání žen v České republice – zkušenosti a vzpomínka na F. F. Plamínkovou“ – 28.6.2007

25.06.2007

VÝBOR PRO ZDRAVOTNICTVÍ A SOCIÁLNÍ POLITIKU a ASOCIACE PODNIKATELEK A MANAŽEREK ČR – APM – BPW, BUSINESS AND PROFESSIONAL WOMEN – BPW INTERNATIONAL si vás dovolují pozvat na konferenci na téma „Podpora rovných příležitostí při podnikání žen v České republice – zkušenosti a vzpomínka na F. F. Plamínkovou“, která se koná ve čtvrtek dne 28. června od 14:00 hodin v Hlavním sále a Zaháňském salonku Valdštejnského paláce.

 P A R L A M E N T     Č E S K É    R E P U B L I K Y

S E N Á Tvýbor pro zdravotnictví a sociální politikuaasociace podnikatelek a manažerek čr – apm – bpwbusiness and professional women – bpw international si Vás dovolují pozvat na konferenci na téma„Podpora rovných příležitostí při podnikání žen v České republice – zkušenosti a vzpomínka na F. F. Plamínkovou“ která se koná ve čtvrtek dne 28. června od 14:00 hodinv Hlavním sále a Zaháňském salonku Valdštejnského paláce(vstup z Valdštejnského náměstí vrátnicí „ C2“)

Více informací naleznete zde.  

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/