Klubové setkání Oblastní hospodářské komory Boskovice

01.08.2008

Oblastní hospodářská komora Boskovice uspořádala ve čtvrtek 31. července již 3. klubové setkání svých členů. Tyto akce jsou pořádány pravidelně a umožňují zájemcům seznámit se s aktuálními problémy podnikatelské sféry a jejich řešením formou diskuze. Tentokrát se setkání konalo na téma „Životní prostředí“. Prostory pro setkání poskytla firma Igor Láník – Techservis Boskovice. Setkání uvedl předseda OHK Richard Švec a moderovala ho Petra Nedomová. Mezi hosty patřil také RNDr. Václav Ryšavý, vedoucí odboru tvorby a ochrany životního prostředí MÚ Boskovice, který vystoupil se svým příspěvkem a byl připraven odpovědět na dotazy členů komory.

Klubová setkání doplňují další aktivity Oblastní hospodářské komory Boskovice; ta letos uspořádala například také semináře na různá témata (Aktuální novinky v daních, Hodnocení a motivace zaměstnanců) a další podnikatelská setkání – v březnu to bylo setkání na téma „Řemesla na Boskovicku“ spojené s tradičním koštem slivovice. V následujících měsících se uskuteční další akce; budou na téma „Doprava“, „Poradenství“ a „Veřejné zakázky“. Komora připravuje na 5. září 2008 pro své členy Golfový turnaj o pohár starosty města Boskovice. Společně s OHK Blansko připravuje na říjen velkou konferenci v pivovaru Černá Hora, kde se předpokládá přes 100 účastníků.

Bližší informace o činnosti Oblastní hospodářské komory Boskovic sdělí zájemcům z řad podnikatelů Petra Nedomová (tel.: 516 488 620, 606 511 056, email: nedomova@komora.cz), která je zároveň odbornou konzultantkou InMP (informační místo pro podnikatele). Petra Nedomová je připravena poradit zdarma nejen začínajícím podnikatelům, ale i těm, kteří mají nějaký problém, a přitom vůbec nemusí být členem komory.


 


Fotogalerie

/nejcastejsi-pracovnepravni-preslapy-zamestnavatelu-webinar-hospodarska-komora/