Informace o probíhajících prestižních soutěžích PX FIRMA ROKU 2007 a Makro ŽIVNOSTNÍK ROKU 2007

16.07.2007

Hospodářské noviny vyhlásily koncem května prestižní soutěže PX FIRMA ROKU 2007 a Makro ŽIVNOSTNÍK ROKU 2007. Podnikatelé tak mají již podruhé možnost změřit své síly s konkurencí. O vítězné firmě rozhodne 15. listopadu 2007 odborná porota, nejlepšího živnostníka zvolí stejně jako loni veřejnost prostřednictvím sms hlasování.

Hospodářské noviny vyhlásily koncem května prestižní soutěže PX FIRMA ROKU 2007 a Makro ŽIVNOSTNÍK ROKU 2007. Podnikatelé tak mají již podruhé možnost změřit své síly s  konkurencí. O vítězné firmě rozhodne 15. listopadu 2007 odborná porota, nejlepšího živnostníka zvolí stejně jako loni veřejnost prostřednictvím sms hlasování.

Soutěže plní i svou důležitou úlohu do budoucna. Z dlouhodobého horizontu jde pořadatelům zejména o změnu pohledu na podnikatele, kteří tvoří důležitou součást české ekonomiky a jejichž práci se často nedostává patřičného ocenění. „mám pocit, že vliv malých a středních firem na fungování ekonomiky této země není mnohdy dostatečně doceněn. Jsme připraveni vyjít jejich potřebám vstříc,“ uvádí v této souvislosti generální ředitel Burzy cenných papírů Praha Petr Koblic. eva svobodová, generální ředitelka asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR dodává: „V České republice je celá řada velmi zajímavých a úspěšných malých firem i živnostníků, o kterých se však málo ví. s potěšením jsme tedy v loňském roce přivítali iniciativu vyhlášení soutěží.  Konečně i malé a střední podnikání a živnostníci mohou být veřejně oceněni za svou práci, úsilí a vytrvalost a zejména za to, že ani nelehké podnikatelské prostředí je neodradí od jejich práce.“

Ozvláštněním letošního ročníku bude i anketa o nejabsurdnější podnikatelskou povinnost. titul absurdita roku 2007 tak získá nejnesmyslnější aktivita, se kterou se podnikatelé při své práci potýkají.

INFORMACE O SOUTĚŽI (pdf) 

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/