Hospodářská komora spustila e-shop

09.06.2008

V pondělí 9. června zahájil provoz internetový obchod Hospodářské komory České republiky na adrese https://e-shop.komora.cz. Jeho prostřednictvím mohou členské firmy Hospodářské komory České republiky prodávat zboží a služby nejen čtrnácti tisícům členů komory, ale také dalším zákazníkům z celé České republiky.

V pondělí 9. června zahájil provoz internetový obchod Hospodářské komory České republiky na adrese https://e-shop.komora.cz. Jeho prostřednictvím mohou členské firmy Hospodářské komory České republiky  prodávat zboží a služby nejen čtrnácti tisícům členů komory, ale také dalším zákazníkům z celé České republiky.

Členové a složky Hospodářské komory České republiky, kteří provedou jednoduchou registraci, mají navíc v e-shopu nárok na slevu. Ostatní podnikatelé se mohou rovněž zaregistrovat nebo nakupovat zboží a služby jednorázově, nepodnikatelské subjekty pouze jednorázově. Nečlenové hospodářské komory však nemají nárok na slevu.

V nabídce e-shopu je možné najít například Příručku pro podnikání v roce 2008 a další materiály hospodářské komory, a to v elektronické podobě pro všechny zákazníky zdarma. Ze zboží, za které už je nutné platit, lze jmenovat například nabídku vín z templářských sklepů, jejichž cena je v e-shopu podstatně nižší než v kamenných obchodech. V jednání jsou další komodity od mobilních telefonů až po užitková vozidla.

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/