Hospodářská komora ČR podporuje expedici Altaj-Cimrman

22.05.2007

Hospodářská komora ČR se rozhodla podpořit expedici Altaj-Cimrman tím, že od 1. března 2007 nabízí všem zájemcům z řad podnikatelů Pamětní certifikáty celonárodní sbírky „Národ tobě, Járo Cimrmane“.

Certifikáty v hodnotě 2.000, 5.000 a 10.000 Kč je možné si objednávat elektronicky na internetových stránkách www.altajcimrman.cz/hkcr.

 Po uhrazení příslušné částky na konto veřejné sbírky s číslem účtu 105777/2400 si mohou zájemci zvolit jedno z 82 kontaktních míst Hospodářské komory po celé České republice, kde pro ně bude certifikát připraven k osobnímu převzetí.

„Velice pečlivě si vybíráme projekty, které HK podporuje. Tento nás oslovil svoji originalitou a také možností podpořit dobrou věc. Mne osobně přesvědčilo i to, že největší Čech naší historie je mým jmenovcem“, řekl Jára Drábek, prezident HK. „Je nám potěšením účastnit se tak významné historické události, která přesahuje hranice České republiky. Kromě poskytnutí sítě 82 kontaktních míst po celé republice, bych osobně rád předal účastníkům expedice horolezecké lano, které jak doufám při výstupu nahoru na horu využijí. Zároveň chápu tento dar jako symbol pro českou podnikatelskou veřejnost, která by nejenom při této příležitosti měla táhnout za jeden provaz.“

 


 


Publikace