Hledáme nejlepší podnikatele

22.10.2007

Majitel nábytkářské firmy, zakladatel cestovky, šéf velké strojírenské firmy nebo vývojář v oblasti IT – to všechno jsou vítězové nebo finalisté soutěže Podnikatel roku. Liší se vzděláním, věkem, oborem i místem podnikání. Jedno ale mají společné – dobrý nápad, vizi a odhodlání. V České republice působí řada podnikatelů, kteří mohou být příkladem ostatním. Soutěž Podnikatel roku jim dává šanci na svůj úspěch poukázat, motivovat tak druhé, ale i dále podpořit vlastní růst.

„Titul Podnikatel roku mi umožnil se seznámit se spoustou výjimečných lidí z celého světa a především z jiných branží, než je automobilový průmysl, ve kterém pracuji více než 25 let. Vzal mi anonymitu, na druhou stanu začal být o firmu BRANO a mou osobu až téměř neuvěřitelný zájem. Je bezesporu velkým přínosem, že soutěž Podnikatel roku vytváří pozitivní atmosféru kolem podnikatelů a podnikání,“ ohodnotil přínos soutěže její loňský vítěz Pavel Juříček.

Soutěž Podnikatel roku má hluboký společenský rozměr. Přispívá ke zkvalitňování podnikatelského prostředí v zemi tím, že mu nastavuje zrcadlo a ukazuje úspěšné vzory pro ostatní. „Podnikatelé jsou lidé, kteří by se v naší společnosti měli těšit velké úctě – jsou nositeli invence a společenského pokroku. A tato soutěž je za jejich službu společnosti oceňuje,“ přiblížil poslání projektu Dirk Kroonen, vedoucí partner firmy Ernst & Young v České republice, která soutěž organizuje již osmým rokem.

Do soutěže je možné se přihlásit do 30. listopadu. V únoru 2008 budou vyhlášeni regionální vítězové a celostátní vítězové jednotlivých kategorií. Více informací naleznete na www.podnikatelroku.cz

Podnikatel roku 2007 – tisková zpráva (doc)

Podnikatel roku 2007 a kraje:
Královéhradecký kraj
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Kraj Vysočina

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/