EURASIA GLASS 2023 – Mezinárodní veletrh sklářských výrobků a aplikací, výrobně-zpracovatelských technologií a strojů, pomocných výrobků a chemikálií

Vážení,

 

s potěšením Vám oznamujeme, že Ministerstvo obchodu Turecké republiky  organizuje  “EURASIA GLASS 2023 – Mezinárodní veletrh sklářských výrobků a aplikací, výrobně-zpracovatelských technologií a strojů, pomocných výrobků a chemikálií”, který se koná od 11.11.2023 do 14.11.2023 v Istanbulu, Turecko. Podrobné informace najdete na: http://www.eurasiaglassfair.com/

Současně s tímto veletrhem se koná také obchodní mise, která probíhá 10.11.2023 do 13.11.2023. Tato mise představuje skvělou příležitost pro navázání obchodních vztahů s významnými firmami. V případě zájmu o účast Vám hradíme náklady na ubytování se snídaní a poskytneme transfer z letiště do hotelu, z hotelu na veletrh a zpět na letiště.

Máte-li zájem o účast, vyplňte prosím přiložený formulář a zašlete ho zpět nejpozději do 26. října 2023 na našemu obchodnímu oddělení (email: prag@ticaret.gov.tr).

Pro účast na obchodní misi musí být vybrán odpovědný zástupce, který má oprávnění k nákupu. Připomínáme, abyste si letenku nekupovali před předchozím schválením ze strany našeho ministerstva o kterém vás o tom budeme informovat.

Program obchodní mise je následující;

– 10. listopadu –    Přílet

– 11. listopadu   –  Setkání / B2B s tureckými firmami

– 12. listopadu –     Návštěva veletrhu

– 13. listopadu    –  Odlet

EURASIA glass Application Form 2023