České firmy mají příležitost k osobním konzultacím s obchodními rady ČR

28.05.2007

Stejně jako každý rok mají české firmy a jejich zástupci příležitost k osobním konzultacím s vedoucími obchodně-ekonomických úseků zastupitelských úřadů ČR a řediteli zahraničních kanceláří agentury CzechTrade. Tradiční dvoudenní konzultace organizuje Svaz průmyslu a dopravy ve dnech 27. a 28. června v Praze a pro zástupce českých firem jsou zcela zdarma.

Konzultace se konají v rámci pravidelné porady vedoucích obchodně-ekonomických úseků zastupitelských úřadů ČR a ředitelů zahraničních kanceláří agentury CzechTrade pořádané Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Ministerstvem zahraničních věcí ČR v termínu od 26. do 30. června 2007.

Účastníci budou mít možnost představit svoji firmu a získat aktuální informace o trhu a podmínkách obchodu jednotlivých zemí. V rámci setkání budou probíhat i konzultace se zástupci České podnikatelské reprezentace při Evropské unii – CEBRE, která působí jako společný projekt  českých podnikatelů v  Bruselu od dubna 2002 a poskytuje informace a služby v oblasti  fondů a programů EU, veřejných zakázek, evropské legislativy atd. (www.cebre.cz). Přítomna bude také ředitelka Tschechischer Industrieverband v Curychu, jehož cílem je podporovat rozvoj obchodních a investičních vztahů mezi Českou republikou a Švýcarskem a spolupráci českých a švýcarských firem.

Pracovníci obchodně-ekonomických úseků zastupitelských úřadů ČR (aktualizováno k dubnu 2007)

V případě zájmu vyplňte přihlášku a odešlete elektronicky na e-mail: mtrublova@spcr.cz .


Uzávěrka přihlášek je 20. června 2007.

Časový harmonogram schůzek vám bude zaslán nejpozději v pondělí 25. 6. 2007.

Tento harmonogram je třeba dodržet – jedná se o pracovní jednání bez oficiálního zahájení, dostavte se proto laskavě v hodinu vyznačenou ve vašem časovém harmonogramu.


Místo konání
Hotel Praha
Sušická 20
Praha 6

Příjezdová mapa k hotelu Praha (parkování účastníků je zajištěno na hotelovém parkovišti)

Kontakt
Miroslava Trublová
tel.: +420 234 379 488
mobil: +420 731 411 173
e-mail: zmtrublova@spcr.c

Zdroj: Svaz průmyslu a dopravy ČR (SP ČR)
Převzato z portálu BusinessInfo –
www.businessinfo.cz

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/