CEBRE (Česká podnikatelská reprezentace při EU) na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, 1.-3. října 2007

20.08.2007

Mezinárodní strojírenský veletrh patří mezi největší podnikatelské akce v České republice. Každoročně se na něm představuje řada firem a své služby zde již tradičně nabízí i CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU. Pracovníky CEBRE budete moci potkat jak na doprovodných konferencích a seminářích, kde budou vystupovat s přednáškami na odborná témata, tak i v rámci bezplatných individuálních konzultací.

Mezinárodní strojírenský veletrh patří mezi největší podnikatelské akce v České republice. Každoročně se na něm představuje řada firem a své služby zde již tradičně nabízí i CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU.

 

Pracovníky CEBRE budete moci potkat jak na doprovodných konferencích a seminářích, kde budou vystupovat s přednáškami na odborná témata, tak i v rámci bezplatných individuálních konzultací. Využijte této možnosti zkonzultovat své evropské záměry a případné problémy s bruselskými lobbisty!

 

Individuální konzultace 

Termíny:

  • Pondělí 1. října 2007, 14:00 – 18:00 hodin
  • Středa 3. října 2007, 14:00 – 18:00 hodin

 

Místo konání: volná plocha F

 

Témata konzultací:

  • Aktuality v evropské legislativě
  • Fondy a programy Evropské unie
  • Podnikání v Evropské unii
  • Programy rozvojové spolupráce Evropské unie
  • Veřejné zakázky v Evropské unii

 

Doporučujeme domluvit termín konzultace předem s Mirkou Trublovou (tel.: 234 379 488, e-mail: mtrublova@spcr.cz). Do předmětu zprávy uveďte „Konzultace MSV 2006“. Nezapomeňte zmínit preferovaný čas konzultace, tématické zaměření a kontaktní informace.

 

Přednášky v rámci doprovodného programu 

Experti CEBRE – České podnikatelské reprezentace při EU vystoupí s příspěvky v rámci doprovodného programu MSV 2007. O konkrétních detailech jednáme s organizátory jednotlivých akcí.

 

 

Zdroj: CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU, www.cebre.cz

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/