ANKETA „ZNÁTE FONDY A PROGRAMY EVROPSKÉ UNIE?“

10.09.2007

Řada českých firem už má s čerpáním evropských peněz zkušenosti, stále ale chybí nabídka dostupného kvalitního poradenství. CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU pořádá ve spolupráci s portálem BusinessInfo.cz od 10. září 2007 do 10. října 2007 anketu „Znáte fondy a programy EU?“, jejímž cílem je zmapovat povědomí českých podnikatelů a firem o evropských dotacích. Anketa má formu jednoduchého elektronického dotazníku umístěného na stránce www.businessinfo.cz. Vyplnění nezabere ani 10 minut a nabízí i možnost vyhrát hodnotnou cenu!

Řada českých firem už má s čerpáním evropských peněz zkušenosti, stále ale chybí nabídka dostupného kvalitního poradenství. CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU pořádá ve spolupráci s portálem BusinessInfo.cz od 10. září 2007 do 10. října 2007 anketu „Znáte fondy a programy EU?“, jejímž cílem je zmapovat povědomí českých podnikatelů a firem o evropských dotacích. Anketa má formu jednoduchého elektronického dotazníku umístěného na stránce www.businessinfo.cz. Vyplnění nezabere ani 10 minut a nabízí i možnost vyhrát hodnotnou cenu!

 

Čeští podnikatelé a firmy mají velký zájem o evropské dotace, především o prostředky ze strukturálních fondů. Jen v roce 2006 bylo v rámci Operačního programu Průmysl a podnikání (OPPP) schváleno na 2000 projektů nejčastěji zaměřených na rozvoj malých a středních podniků v hodnotě převyšující 6,5 mld. Kč. Řada českých firem se ale jako projektový partner zapojila i do některého z komunitárních programů EU (např. v Bruselu spravovaný eCONTENTplus nebo v Praze administrovaný Leonardo da Vinci).

 

CEBRE – Česká podnikatelské reprezentace při EU pořádá ve spolupráci s portálem BusinessInfo.cz v průběhu září a října letošního roku anketu „Znáte fondy a programy EU?“, jejímž cílem je zmapovat mezi českými podnikateli a firmami:

  • znalosti jednotlivých fondů a programů Evropské unie
  • nejužívanější informační zdroje
  • zkušenosti s podáváním žádostí o podporu a jejich úspěšností
  • obtíže při realizaci podpořených projektů
  • chybějící pomoc při přípravě a realizaci projektů
  • zájem o využívání externích firem pro zpracování žádostí o podporu

Mediálními partnery ankety jsou prestižní informační portál EurActiv.cz a měsíčník DOTACE (dříve Dotační věstník).

 

Zapojit se do ankety bude velice jednoduché – stačí se přihlásit na internetovou stránku www.businessinfo.cz a při vyplňování elektronického intuitivního dotazníku následovat jednoduché instrukce. Vyplnění celého dotazníku nezabere více než 10 minut. Respondenti mohou navíc za správnou odpověď na soutěžní otázku vyhrát hodnotné ceny k tematice fondů a programům EU.

 

Koncem října 2007 budou zveřejněny výsledky ankety na internetových stránkách CEBRE – České podnikatelské reprezentace při EU (www.cebre.cz), portálu BusinessInfo.cz, portálu EurActiv.cz, oficiálním vládním informačním portálu o EU Euroskop.cz, v měsíčníku DOTACE a v řadě dalších médií.

 

Kontakt
Michal Kadera, CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU
Telefon: +32.2.250.35.47
email: cebre.europe@mail.be

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/