Anglo-americká vysoká škola nabízí možnost studia bez přerušení vaší kariéry

21.09.2007

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s., partner HK ČR, nyní nabízí svůj nejžádanější bakalářský program Ekonomika a management také ve víkendové formě. Struktura a zaměření programu je přizpůsobena potřebám lidí, kteří již pracují. Studium je akreditováno MŠMT ČR a probíhá výhradně v angličtině. Výuka začíná 5. října. Přihlášky je možné zasílat do 1. října 2007 na admissions@aac.edu.


 

Program Ekonomika a management (B.A. in Business Administration) je jeden z nejstarších v České republice. Absolventi získávají kvalitní vzdělání v ekonomice a všech důležitých oblastech managementu podniku: management, marketing, finance a strategické rozhodování. Hlavními cíli programu je naučit absolventy kriticky myslet, diskutovat, analyzovat reálné situace a zlepšovat jejich komunikační schopnosti. Těchto cílů dosahujeme zejména specifickým způsobem výuky: studium probíhá v malých skupinách a studenti jsou motivováni k aktivitě a aplikaci získaných teoretických poznatků na řešení problémů z praxe.

 

Více informací o programu vám ráda poskytne vedoucí programu Mgr. Katarína Svítková, Ph.D., na katarina.svitkova@aac.edu nebo (+420) 257 286 627.

 


Bližší popis programu.

/hledate-skoleni-delame-je-skoleni-seminare-webinare-komora/