Analytik/analytička

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry a jejím jediným zákonným zástupcem. Jsme na vládě nezávislá organizace a naším posláním je podpora podnikání, prosazování opatření přispívajících k rozvoji ekonomiky jako celku.

Hledáme flexibilní/ho kolegu/kolegyni do odboru s rozmanitou a aktuální agendou.

Náplň práce:

  • optimalizace a digitalizace interních procesů odboru a s tím spojená administrativa
  • spolupráce na tvorbě, zpracování a vyhodnocování výstupů z anket a šetření
  • analýza a sestavování připomínek k nově vznikající digitální agendě ČR a EU
  • příprava a analýza odborných dokumentů souvisejících s digitalizací ekonomiky v ČR i EU
  • komunikace s podnikateli, orgány státní správy, institucemi a podnikatelskými reprezentacemi v ČR i EU
  • účast na zasedáních pracovních skupin vlády a odborných debatách na aktuální témata týkající se budoucnosti digitalizace a robotizace
  • spolupráce s tiskovým oddělením při zodpovídání dotazů médií

Předpoklady:

  • dobrá znalost MS Word, MS Excel a MS Powerpoint
  • dobrá znalost anglického jazyka – min. na úrovni B2
  • VŠ technického směru výhodou
  • znalost základů programování výhodou
  • analytické schopnosti a kritické myšlení
  • povědomí o české a evropské digitální agendě
  • nadšení pro nové technologie a trendy
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost a spolehlivost
  • ochota rychle se učit

Nabízíme:

  • možnost osobního profesionálního rozvoje a získávání praktických zkušeností v rámci spolupráce s významnými odborníky
  • pohodový kolektiv se smyslem pro humor
  • podporu při odborném růstu a dalším vzdělávání
  • smlouvu na dobu určitou jednoho roku (v případě oboustranného zájmu pak nahrazena smlouvou na dobu neurčitou)
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna
  • nástup dle dohody
  • moderní prostory v centru Prahy (Florentinum)
  • stravenkový paušál
  • sportovní vyžití ve volném čase – MultiSport karty
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební mobil a notebook

V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na email: smejkalova@komora.cz

/konference-hr-chytre-nejvetsi-akce-roku-v-cr-pro-personalisty-hospodarska-komora/