Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb (novinky a praktické příklady), informace o dalších službách sítě EEN

6.3.2018 - 9:30 - 14:30

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás zve na seminář „Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb (novinky a praktické příklady), informace o dalších službách sítě EEN“.

Seminář se bude zabývat především přeshraničním poskytováním služeb a vysíláním pracovníků ze všech úhlů. Krátce budete též seznámeni se službami sítě EEN. Účast zdarma. Začátek v 10 hodin.

Na začátku semináře Vás budeme krátce informovat o akcích a službách EEN, které jsou zaměřené na rozšíření mezinárodní spolupráce firem – o obchodních jednáních při veletrzích a o možnostech vyhledávání evropských veřejných zakázek.

Hlavní část semináře bude věnována přeshraničnímu poskytování služeb a vysílání pracovníků ze všech úhlů. RNDr. Jitka Ryšavá z EEN se této problematice bude věnovat od pracovně-právních podmínek vyslaných zaměstnanců, přes sociální a zdravotní pojištění a daně, po poskytování služeb osobami samostatně výdělečně činnými a procedurami s tím spojenými (bude vysvětleno na praktických příkladech).

Začátek akce v 10 hodin (registrace od 9:30), konec 14:30.

Program

Podrobnosti

Datum:
6.3.2018
Čas:
9:30 - 14:30
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.crr.cz/cs/podpora-podnikani/kalendar-akci?id=4609

Místo konání

U Nákladového nádraží 4
U Nákladového nádraží 4
Praha 3, Česká republika
+ Google Mapa

Ostatní

E-mail pořadatele
petra.smidova@crr.cz
Telefon
225 855 313