Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vyjednávání v mezinárodním kontextu

18.11.2019 - 9:00 - 16:00

Vyjednávání v obchodu je již tak dost náročnou aktivitou, kterou někteří zvládají snadno a s lehkostí a kterou někteří naopak považují za obávanou a náročnou činnost, která přesto zásadním způsobem ovlivňuje jejich profesní kariéru. Obě skupiny vyjednávačů však nejčastěji vyjednávají ve vlastním jazyce a s lidmi, kteří patří do stejné kulturní oblasti. Co se ale změní, když náš vyjednávací partner pochází z jiné země či kontinentu?

V tomto intenzivním a interaktivním kurzu se zaměříme na strategie, které fungují pokud vyjednáváte mezinárodní obchodní transakce s osobami z jiného kulturního prostředí.

Absolvováním semináře účastníci získají nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti ve vztahu k efektivnímu vyjednávání. Dozví se, jak vyjednávat se stranou, která komunikuje zcela jinak než Evropané, která dává své emoce najevo úplně jiným směrem, než na jaký jsme zvyklí, a která očekává, že její vyjednávací partner bude respektovat její vlastní kulturní zvyklosti.

Určeno pro:

Seminář je určen pro manažery, podnikové právníky, advokáty, zaměstnance společností obchodujících se zahraničím, vývozce, dovozce a firmy, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků.

Přednášející:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. – zapsaný mediátor, rozhodce, lektor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na dalších univerzitách po celém světě (Itálie, Čína, USA, …). Působí také jako tzv. negotiation counsel – poradce při vyjednávání, a to pro mezinárodní korporace, zahraniční veřejnoprávní instituce i politické strany.

Program:

  • Úvod aneb Co je vyjednávací standard
  • Viditelná a neviditelná kultura
  • Komunikace při mezinárodním vyjednávání
  • Nejčastější chyby v mezikulturním vyjednávání
  • Typy pro zvýšení efektivity

Více informací a možnost registrace:

https://www.icc-cr.cz/cs/akce/vyjednavani-v-mezinarodnim-kontextu?type=1

18. 11. 2019 Pozvánka na seminář Vyjednávání v mezinárodním kontextu

Podrobnosti

Datum:
18.11.2019
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.icc-cr.cz/cs/akce/vyjednavani-v-mezinarodnim-kontextu?type=1

Místo konání

Grandior Hotel Prague
Na Poříčí 32
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa

Ostatní

E-mail pořadatele
filipkova@icc-cr.cz
Telefon
257 217 744