Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Veletrh hodinek SEW – Salon Exceptional Watches

20.10.2017 - 21.10.2017

4. ročník jediné výstavy luxusních hodinek v České a Slovenské republice. Přijďte se ponořit do světa časomír, potkat se s osobnostmi hodinářského světa, vyzkoušet si hodinky na Vaše zápěstí, vyslechnout si jedinečné přednášky a obdivovat ukázky hodinářské práce. Brno se na 2 dny stane centrem všech watchlovers.

Na žádném jiném místě v Čechách si nemůžete poslechnout přednášky tolika odborníků a zástupců hodinářských značek jako na Veletrhu hodinek SEW – 20. až 21. 10. v Moravské galerii. Podstatnou jeho součástí je totiž doprovodný program přednášek. Letos opět výjimečný díky tomu, že vedle uznávaných odborníků dostanou slovo i samotní tvůrci jako autor prvního českého strojku s nejvyššími komplikacemi, nové slovenské značky a tradičního českého výrobce.

Vedle už známých zahraničních vystavovatelů, které fandové časomír znají z předchozích tří ročníků výstavy, se objeví i řada nových. Nechejme si to zatím jako překvapení.

Šéfredaktor časopisu Hodinky & Šperky Igor Sirota bude moderovat v Čechách naprosto ojedinělou sérii přednášek o české i mezinárodní hodinářské scéně a přidá vlastní na téma: Nepřesnější hodinky světa.

O dalších „nej“ – nejtenčích náramkových hodinkách světa bude hovořit přední český odborník a sběratel Libor Hovorka. Letos opět přednášku doprovodí prezentací samotných „nej“ hodinek. Věřte, že budete překvapeni, o které že se to jedná. Trojlístek českých odborníků doplní Jaromír Ondráček, pedagog jediné školy u nás vyučující hodinářství.

Koho zajímá světové hodinářství, bude mít například možnost dozvědět se více o jedné z ikon – značce IWC. Co-axiální krok místo klasického švýcarského kotvového je v masové výrobě dneška cosi výjimečného a Omega se má čím pochlubit.

Neortodoxní názory má Yvan Arpa, který je tvůrcem stejně tak nejvyšších komplikací, jako designu pro smartwatch. Jak to jde dohromady? To, a mnohem více se dozdíte na SEW Brno 2017.

Těšíme se na vás a rozhodně nepropásněte přednášky, které si vyberete v nabitém doprovodném programu.

Podrobnosti

Zahájení:
20.10.2017
Ukončení:
21.10.2017
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://sewbrno.com/

Pořadatel

medial agency, s.r.o.
Telefon:
+420 602 446 110
E-mail:
pokorny@sewbrno.com