Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Územní plánování a rozhodnutí

4.11.2020 - 14:00 - 15:00

Vážení klienti, obchodní přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na první díl praktického právní semináře na téma Územní plánování a územní rozhodnutí, který bude pořádaný formou online webináře.

LEKTOR:

Mgr. Karel Huneš – právník trvale spolupracující s ARROWS advokátní kancelář s. r. o., který se specializuje na stavební právo a s ním propojené právní obory. Stavebním právem se zabývá na denní bázi, proto je jeho klientům schopen poskytnout komplexní poradenství, které je podložené jak jeho podrobnou znalostí oboru, tak i předchozími praktickými zkušenostmi. Rovněž se aktivně věnuje lektorské činnosti a v neposlední řadě přednáší předmět Právo životního prostředí na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

ANOTACE:

První díl webináře věnovaného stavebnímu právu vás seznámí s pravidly územního plánování a na něj navazujícího územního rozhodnutí.

Webinář vám přiblíží základní otázky této části českého stavebního práva v intencích platné právní úpravy.

Budete seznámení s nejpoužívanějšími instituty a procesními postupy v rámci územního plánování a územního řízení (vydávání územních rozhodnutí).

Primárně se budeme věnovat:

  • typům a funkcím územně plánovacích podkladů;
  • typům a funkcím územně plánovací dokumentace – zásadám územního rozvoje, územním plánům, územním studiím atd.;
  • vzájemným souvztažnostem, doporučeným postupům při jejich aplikaci a v neposlední řadě i rizikům souvisejícím s jejich aplikací v praxi.

PŘIPOJENÍ:

Podrobnější informace o připojení se k webináři obdržíte na Vámi zadanou e-mailovou adresu po vyplnění a odeslání níže uvedené přihlášky. Po technické stránce není potřebné žádné zvláštní vybavení, zcela postačí běžný počítač s prohlížečem a zvukovým výstupem (reproduktory/sluchátka), případně zabudovaným mikrofonem.

VÝHRADA ÚČASTI:
Akce není určena pro poradce, či osoby pracující, či podnikající v poradenství. Změna zúčastněných osob vyhrazena.

 

PŘIHLÁŠKA A DALŠÍ INFORMACE

Podrobnosti

Datum:
4.11.2020
Čas:
14:00 - 15:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
arws.cz/akademie/uzemni-planovani-a-rozhodnuti

Místo konání

Webinář