Loading Events

« All Events

Stejná šance – zaměstnavatel roku 2023

1.3.2023 - 0:00 - 30.6.2023 - 0:00

Začíná soutěž Stejná šance – zaměstnavatel roku 2023. Ocení firmy, které na otevřeném trhu práce zaměstnávají lidi se zdravotním postižením

Prvním březnovým dnem odstartoval již 10. ročník soutěže Stejná šance – zaměstnavatel roku 2023, jejímž hlavním pořadatelem je organizace Rytmus od klienta k občanovi. Soutěže se mohou zúčastnit firmy na otevřeném trhu práce, kterým není lhostejná společenská odpovědnost a lidem se zdravotním postižením dávají šanci stát se součástí běžného pracovního kolektivu. Lidé s hendikepem tak mají příležitost ukázat, že mohou být dobrými zaměstnanci a kolegy. Firmy může nominovat široká veřejnost od 1. března do 30. dubna v devíti krajích napříč republikou. Slavnostní vyhlášení v jednotlivých krajích proběhne v průběhu června. 

V letošním roce se patronkou soutěže stala místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Olga Richterová. Záštitu nad soutěží převzaly Ministerstvo práce a sociálních věcí, Ministerstvo pro místní rozvoj a Hospodářská komora České republiky. Hlavním sponzorem Stejné šance je Česká mincovna. Partnerem soutěže v Praze, Jihomoravském a Karlovarském kraji se stala Asociace společenské odpovědnosti.

Soutěž vyhlašuje organizace Rytmus – od klienta k občanovi v hl. městě Praha, Karlovarském kraji, Jihomoravském kraji a dalších šesti krajích společně s následujícími organizacemi:

Rytmus Střední Čechy, o.p.s. ve Středočeském kraji,

Rytmus Liberec, o.p.s. v Libereckém kraji,

Aspekt, z.s. v Královéhradeckém kraji,

Ledovec, z.s. v Plzeňském kraji,

Agentura Osmý den, o.s. v Ústeckém kraji

Jinak, o.p.s. v Moravskoslezském kraji.

Firmy lze v jednotlivých krajích nominovat prostřednictvím formuláře na webu soutěže. Soutěž Stejná šance zaměstnavatel roku pořádá od roku 2004 organizace Rytmus – od klienta k občanovi, která podporuje lidi se zdravotním postižením (zejména mentálním) v aktivním začleňování do života.

Details

Start:
1.3.2023 - 0:00
End:
30.6.2023 - 0:00
Event Categories:
,
Website:
https://stejnasance.cz/

Organizer

Rytmus – od klienta k občanovi, z.ú.
Phone:
777 228 677
Email:
anna.kaucka@rytmus.org,