Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Seminář o podnikatelských příležitostech v Iráku

10.4.2018 - 10:00 - 13:00

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář „Podnikatelské příležitosti v Iráku“. Akce se uskuteční v úterý 10. 4. 2018 od 10 hodin v sídle Hospodářské komory ČR ve Florentinu-recepce A (Na Florenci 2116/15, Praha 1).

Hlavním cílem semináře je informovat české firmy o aktuálních podnikatelských příležitostech v Iráku v návaznosti na obnovu zničených území. Půjde zejména o rekonstrukci energetických sítí, dodávku nových trafostanic, elektráren, rozvodů vody, kanalizace, opravu
infrastruktury, obnovu poničených průmyslových závodů, ropovodů, plynovodů, rafinerií atd. Na rekonstrukci provincií je vyčleněno v rozpočtu Iráku několik desítek miliard USD.

Seminář zahájí viceprezident HK ČR Bořivoj Minář. Jako čestní hosté vystoupí první místopředsedkyně Senátu PČR Miluše Horská a náměstek ministra zahraničních věcí ČR Martin Tlapa. V tematicky zaměřených panelech vystoupí vracející se obchodní rada z Generálního konzulátu ČR v iráckém Erbílu na Ministerstvo zahraničních věcí ČR, zástupce právní kanceláře, finanční a pojišťovací instituce a také samotní zástupci českých firem, kteří se s účastníky semináře podělí o své zkušenosti v daném teritoriu. V každém panelu je plánována diskuze účastníků s experty.

V příloze zasílám předběžný program akce.

Kapacita je omezená! Prosím zájemce, aby mi svoji účast potvrdili emailem na veselka@komora.cz krátkou zprávou s názvem firmy, jménem účastníka a emailem. Rovněž uveďte, zda jste členem HK ČR či nikoliv.
Přihlašování je stanoveno do 9.4.2018.

Účast na semináři je zpoplatněná. Pro nečleny HK ČR je stanoven poplatek ve výši 1.000 Kč bez DPH. Členové HK ČR mohou uplatnit 20% slevu, tedy 800 Kč bez DPH.

Po Vaší registraci Vám bude potvrzena účast a zaslána informace k zaplacení účastnického poplatku.

Program_Irák

Podrobnosti

Datum:
10.4.2018
Čas:
10:00 - 13:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,

Pořadatel

Hospodářská komora ČR
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz

Místo konání

Hospodářská komora ČR
Hospodářská komora ČR Florentinum, recepce A Na Florenci 2116/15 110 00  Praha 1
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa