Načítám Akce

« Všechny Akce

Podnikatelská mise HK ČR do Íránu

4. listopadu 2017 - 9. listopadu 2017

Hospodářská komora České republiky organizuje v termínu 4. – 9. listopadu 2017 podnikatelskou misi do Íránu (Teherán, Shiraz).

Popis:

Hlavním cílem doprovodné podnikatelské mise je rozvoj ekonomických vztahů mezi českými a iránskými exportéry, importéry a investory a navázání nových obchodních vazeb v návaznosti na rozvolňování sankcí uvalených na Írán. Touto cestou rovněž navazujeme na předchozí podnikatelské mise HK ČR konané v posledních letech. Podnikatelská mise je koncipována jako multioborová.
V předběžném programu počítáme mj. s organizací podnikatelských fór a následných B2B jednání mezi českými a místními firmami v Teheránu a Shirazu. Je rovněž plánováno pracovní setkání firem se zástupci Velvyslanectví ČR v Teheránu a náměstkem MZV, o jehož účasti nyní jednáme. Klademe rovněž velký důraz na individuální jednání firem. Na podrobnějším programu nyní intenzivně pracujeme ve spolupráci s naším Zastupitelským úřadem v Teheránu.

Podmínky účasti:

Záloha na účastnický poplatek činí 2.097,- EUR pro nečleny HK ČR. Členové HK ČR a programu Brány do Persie mají částku sníženou o 5 % na 1.992,- EUR. Cena zahrnuje 4 x ubytování v hotelu se snídaní, zpáteční letenku Praha – Teherán – Shiraz – Praha, podíl na místních transferech, vízový poplatek, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.
Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč, a to ve výši 54.500,- Kč (nečlen HK ČR) resp. 51.775,- Kč (člen HK ČR). O této skutečnosti (placení v Kč) nás prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce.
V případě Vašeho zájmu o účast zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na veselka@komora.cz. Dále přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD a company slide se stručnými informacemi o Vaší společnosti, které budou prezentovány na podnikatelských setkáních.

Uzávěrka přihlášek je již v pátek 13.10.2017.

Do Íránu je nutné vyřídit vízum, které hromadně pro podnikatelskou delegaci zajišťuje HK ČR. Pro potřeby udělení víza je potřeba doručit následující: (v příloze naleznete VZOR formuláře s příslušnými údaji o cestě)
• 1x podepsaný vyplněný vízový formulář (u otázky 34 prosíme neoznačit žádnou z položek)
• 2x fotografie
• Nedoporučuje se mít ve stejném pase vízum do Izraele
• 2 volné stránky v pase na vylepení víza

Při cestě do Íránu je třeba dokladovat, že má cestovatel vyřízeno cestovní pojištění. Prosím o zaslání skenu/kopie pojistné smlouvy/pojistného průkazu.
Je nutné, abyste veškeré podklady k vyřízení víz dodali nejpozději do pondělí 16.10.2017.

Kontakt:

Adresa pro zaslání poštou (či osobní doručení) podkladů pro víza:
Hospodářská komora ČR
Miroslav Veselka
Zahraniční odbor
Florentinum (recepce A)
Na Florenci 2116/15
110 00, Praha 1

Soubory:

 

Podrobnosti

Zahájení:
4. listopadu 2017
Ukončení:
9. listopadu 2017
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz