Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Nebezpečné látky a bezpečná práce pro všechny

7.11.2018

Akce se koná v rámci dvouleté kampaně EU-OSHA „Zdravé pracoviště má nebezpečné látky pod kontrolou“. Je určena všem firmám, kterým není lhostejné, v jakém prostředí a s jakými látkami pracují jejich zaměstnanci.

Seminář představí program kampaně za zdravé pracoviště, neboť do jejího průběhu mohou zasáhnout aktivně i firmy samy (a také soutěžit).

Program semináře se zaměří hlavně na to, jak zvolit lepší a zdravější pracovní postupy, čeho se vyvarovat při práci s nebezpečnými látkami, které jsou všude kolem nás, a o to více na pracovištích, kde se s nimi přímo pracuje.

Akce nebude zaměřena jen na práci s chemickými látkami!

Přednášející uvedou, jak zvýšit ochranu před dlouhodobým vlivem nebezpečných látek na pracovištích, a budou také prezentovat poznatky z výzkumů  ohrožení pracovníků v prašném či jinak nebezpečném prostředí.

V neposlední řadě budou předvedeny elektronické nástroje OiRA, vyvinuté EU-OSHA, které pro jednotlivé obory umožňují zpracovat si vlastní analýzu rizik na pracovišti.

O svůj konkrétní přístup k nakládání s nebezpečnými látkami se s účastníky akce podělí i jedna z firem na českém trhu. A pokusíme se na některých příkladech ukázat, jaké nástrahy čekají firmy v oblasti BOZP při práci v zahraničí.

Účast je zdarma, pozvání zahrnuje i občerstvení během akce.

 Pozvánka

 Program

Přihlašovací formulář zašlete e-mailem na k.jindrova@omnimedia.cz

Více informací podá Mgr. Petra Šmídová, tel. 225 855 313, e-mail petra.smidova@crr.cz.

Podrobnosti

Datum:
7.11.2018
Rubrika Akce:

Místo konání

U Nákladového nádraží
U Nákladového nádraží 3144/4
Praha 3, 130 00 Česká republika
+ Google Mapa

Ostatní

E-mail pořadatele
petra.smidova@crr.cz
Telefon
225 855 313