Loading Events

« All Events

Mise do Srbska

5.12.2023 - 7.12.2023

Hospodářská komora České republiky ve spolupráci se Zastupitelským úřadem ČR v Bělehradě a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR si Vás dovolují pozvat na podnikatelskou misi do Srbska, Bělehradu, v termínu 5. – 7. 12. 2023 .

V rámci mise se předpokládá návštěva odborného veletrhu, Sajam Voda, seminář v prostorách ZÚ včetně společenského setkání, podnikatelské fórum na hospodářské komoře a návštěva asistenční kanceláře HK ČR .

Srbská strana má zájem o setkání s českými partnery především z těchto oborů: smart cities, vodohospodářství, životního prostředí, infrastruktury a inovací a lidských zdrojů.

Vedoucím podnikatelské delegace bude viceprezident HK ČR Radek Jakubský, jednáme o účasti zástupce MPO na úrovni  ředitele odboru.

V případě zájmu o účast zašlete, prosím, následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku,
  • firemní profil v Aj (v editovatelné verzi),
  • snímek pro prezentaci,
  • scan cestovního pasu(strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR)
  • foto účastníka pro připravovaný katalog firem (min. rozlišení 500 kB, 300 dpi, 600×800 pixelů).

na e-mail mrazova@komora.cz v kopii na  talafus@komora.cz, a to nejpozději do středy 22.11.2023. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Záloha na účastnický poplatek ve výši  1.386,- EUR ( případně ekvivalent 33.275,-CZK ) bez DPH  (členové HK ČR mají slevu 10 %) zahrnuje letenku linkovým letem,  ubytování  v centru Bělehradu , podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, organizace firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby pracovníků HK ČR po dobu mise.

Cena letenky komerčním  letem se v současné době pohybuje v částce KČ cca 8.000, –  s přestupem a je zahrnuta v účastnickém poplatku. Pokud by došlo k jejímu výraznému nárůstu, může být rozdíl doúčtován.

 Po přihlášení Vám obratem zašleme zálohovou fakturu  Následně zakoupíme letenky.

Details

Start:
5.12.2023
End:
7.12.2023
Event Categories:
,
Event Tags:
, , ,