Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Lhaní a další zakázané taktiky v mezinárodním vyjednávání

19.3.2018 - 9:00 - 16:00

Vyjednávání je každodenní činností mnoha profesionálů v mezinárodním ob-chodě. Úspěch v něm však není závislý jen na vyjednávacích schopnostech, ale také na umění včas odhalit podlé triky a úskoky protistrany. Téměř každý vyjednavač byl někdy oklamán, nebo mu bylo přímo zalháno.

V tomto intenzivním kurzu se zaměříme na lhaní a jeho prevenci v mezinárodním kontextu, ale také na další zakázané techniky a na to, jak se s nimi při vyjednávání úspěšně vypořádat.

Absolvováním semináře účastníci získají nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti ve vztahu k efektivnímu vyjednávání. Dozví se, kdy je lhát možné, kdy se lhát musí, jak se bránit klamání a také dalším zakázaným technikám ve vyjednávání.

Určeno pro:

Seminář je určen pro podnikové právníky, advokáty, zaměstnance společností obchodujících se zahraničím, vývozcům, dovozcům a firmám, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků.

Přednášející:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. – zapsaný mediátor, rozhodce, lektor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na dalších univerzitách po celém světě (Itálie, Čína, USA)

Program:

  • Co je lež a blafování
  • Psychologie lži
  • Jak se bránit lhaní
  • Následky lží ve vyjednávání
  • Zakázané techniky vyjednávání a jejich prevence

Více informací a možnost registrace:

https://www.icc-cr.cz/cs/akce/lhani-a-dalsi-zakazane-taktiky-v-mezinarodnim-vyjednavani

 

Pozvánka na seminář Lhaní a další zakázané taktiky v mezinárodním vyjednávání

Podrobnosti

Datum:
19.3.2018
Čas:
9:00 - 16:00
Rubriky Akce:
, ,

Místo konání

Florentinum
Na Florenci 2116/15 (recepce A)
Praha 1,
+ Google Mapa