Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Krajská exportní konference v Karlových Varech

27.2.2018 - 9:30 - 16:00

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na Krajské exportní konferenci společné pro Ústecký, Karlovarský a Plzeňský kraj. Tato konference se uskuteční dne 27. 2. 2018 v Karlových Varech.

Tato konference je součástí série Krajských exportních konferencí navazující na úspěšný ročník 2016, na jehož bázi staví nový rozšířený koncept kladně přijímaný zúčastněnými zástupci českých firem.

Hlavním cílem projektu Krajských exportních konferencí je předat českým firmám zajímavou a interaktivní formou informace o aktuálních nástrojích podpory exportu. Proto se Hospodářská komora České republiky spolu s Ministerstvem zahraničních věcí ČR, ČSOB, Českou exportní bankou, Exportní garanční a pojišťovací společností a úvěrovou pojišťovnou CREDENDO vydává do krajů. Tito aktéři českým firmám z Ústeckého, Karlovarského a Plzeňského kraje na Krajské exportní konferenci v Karlových Varech společně představí systém podpory exportu v České republice.

Vedle části konference zabývající se přímo podporou exportu je do programu Krajské exportní konference zařazen také Kurz prezentačních dovedností, který poskytne řadu užitečných tipů, jak správně prezentovat sebe a svou firmu.

Program konference uzavírá setkání se zahraničními diplomaty akreditovanými v Praze, a to ze zemí potenciálně zajímavých pro české firmy. Diplomaté nejprve krátce prezentují své země, přičemž poté jsou k dispozici pro dotazy a následný networking.

Bližší informace o konferenci včetně způsobu registrace na tuto Krajskou exportní konferenci naleznete v přiložené pozvánce:

Ostatní

E-mail pořadatele
pasava@khkkk.cz

Místo konání

Krajský úřad Karlovarského kraje
Závodní 353/88
Karlovy Vary, Karlovarský kraj 360 06 Česká republika
+ Google Mapa