Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konference „Obchodní příležitosti v Singapuru“

9.1.2023 - 14:30 - 17:00

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci věnovanou obchodním příležitostem v Singapuru, která se uskuteční dne 9. ledna 2023 od 14:30 v Praze. Konferenci organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Česko-singapurskou obchodní komorou, Velvyslanectvím ČR v Singapuru a Ministerstvem dopravy ČR.

Hlavním hostem bude ministr dopravy ČR Martin Kupka, který akci zahájí přednesením úvodního slova. Na konferenci dále vystoupí Michaela Froňková, velvyslankyně ČR v Singapuru, a Radek Jakubský, viceprezident HK ČR. V další části bude na programu moderovaná diskuse.

Cílem konference je představit českým firmám aktuální obchodní příležitosti v Singapuru, a to před plánovanou oficiální návštěvou ministra Kupky s podnikatelským doprovodem do této země ve druhé polovině dubna 2023.

V případě zájmu Vás prosíme o registraci emailem na adresu marcel.bednar@singapore.cz. Po potvrzení účasti obdržíte oficiální pozvánku spolu s dalšími podrobnostmi. Účast na podnikatelském fóru je zdarma, jednacím jazykem je čeština.

 

Details

Date:
9.1.2023
Time:
14:30 - 17:00
Event Category:
Event Tags:
,