Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Když vyjednávání přestává být příjemné: Iracionalita, nedůvěra, vztek a hrozby

8.4.2019 - 9:00 - 16:00

Ne každé vyjednávání probíhá dle připravených šablon a někdy se z distinguovaného rozhovoru stává spíše bitva iracionálních argumentů a hrozeb. Jak jednat s protistranou, která je ovládána více svými emocemi, než vlastními zájmy? A jak zabránit, abychom do stejné pasti nespadli sami? Jak zvládat situace, kdy si s protistranou nechceme nebo nemůžeme důvěřovat?

V tomto intenzivním a interaktivním kurzu se zaměříme na strategie, které fungují pokud vyjednáváte v nestandardních situacích nebo s nestandardními stranami.

Absolvováním semináře účastníci získají nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti ve vztahu k efektivnímu vyjednávání. Dozví se, jak vyjednávat se stranou, která jedná zcela iracionálně, jak obnovovat důvěru, pokud byla narušena či ztracena a jak jednat se stranou, kterou zcela ovládají emoce.

Určeno pro:

Seminář je určen pro manažery, podnikové právníky, advokáty, zaměstnance společností obchodujících se zahraničím, vývozce, dovozce a firmy, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků.

Přednášející:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. – zapsaný mediátor, rozhodce, lektor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na dalších univerzitách po celém světě (Itálie, Čína, USA,…). Působí také jako tzv. negotiation counsel – poradce při vyjednávání, a to pro mezinárodní korporace, zahraniční veřejnoprávní instituce i politické strany.

Program:

  • Úvod aneb co je standard
  • Emoce a vyjednávání
  • Ztráta důvěry a její obnovení
  • Vztek a hrozby ve vyjednávání
  • Nejúspěšnější strategie pro kritické situace

Více informací a možnost registrace:

https://www.icc-cr.cz/cs/akce/kdyz-vyjednavani-prestava-byt-prijemne-iracionalita-neduvera?type=1

Pozvánka v PDF

Podrobnosti

Datum:
8.4.2019
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Ostatní

E-mail pořadatele
filipkova@icc-cr.cz
Telefon
257 217 744